ŚWIATŁOWÓD

już od 50 zł/mies.
SPRAWDŹ !

TELEWIZJA

Z INTERNETEM

już od 65 zł/mies.
SPRAWDŹ !

KOMÓRKA

już od 20 zł/mies.
SPRAWDŹ !

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług telekomunikacyjnych, które są dostępne na terenie całej Polski. Jako autoryzowany partner marki NETIA mamy dostęp do nowoczesnej infrastruktury anten i nadajników, co jest gwarancją najwyższej jakości usług stacjonarnych oraz mobilnych. Zarówno dla naszych nowych, jak obecnych Klientów przygotowaliśmy szereg promocji na wszystkie oferowane usługi. Wspomnieć w tym miejscu należy przede wszystkim o światłowodzie, który zapewnia najwyższą jakość połączenia internetu stacjonarnego.

Oferowany przez nas światłowód jest dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie, już od 50 zł miesięcznie. Ta konkretna technologia przesyłu to gwarancja stabilnego połączenia umożliwiającego prowadzanie wideorozmów czy też cieszenie się emocjami sportowymi na najwyższym poziomie. Usługi światłowodowe są dostępne w kilku pakietach – o prędkości 300, 600 oraz 1.000 Mb/s. Powoduje to, że każda z osób znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.