Kup Usługi

ŚWIATŁOWÓD

już od 50 zł/mies.
SPRAWDŹ !

TELEWIZJA

Z INTERNETEM

już od 65 zł/mies.
SPRAWDŹ !

KOMÓRKA

już od 20 zł/mies.
SPRAWDŹ !

NETIA promocje dla klientów

Zaawansowane usługi transmisji danych, telewizja, multimedialna rozrywka i błyskawiczny Internet – tylko w Netii! Zapraszamy do salonów sprzedaży lub kontaktu telefonicznego po indywidualną ofertę dobraną do Twoich potrzeb.

Światłowód Netia – promocje

Technologia światłowodowa zapewnia szybki i stabilny Internet w Twoim domu – do 1 Gb/s, w pakiecie razem z elastycznym pakietem telewizyjnym, w tym HBO za darmo przez 1 miesiąc. 

Wybierz spośród licznych ofert promocyjnych pakiet idealnie dostosowany do Twoich potrzeb:

  • Pakiet M – Internet 300 Mb/s + 99 kanałów telewizyjnych,
  • Pakiet L – Internet 300 Mb/s + 183 kanały telewizyjne,


Promocje w Netii obejmują także powiększone pakiety Internetu z zachowaniem powyższych konfiguracji kanałów telewizyjnych, w konkurencyjnych cenach:

  • Internet 600 Mb/s,
  • Internet 1 Gb/s.

Pakiety promocyjne Netii są jednymi z najbardziej korzystnych ofert tego typu dostępnych na rynku. Zadowolenie z naszych usług jest jasno widoczne w opiniach klientów i częstotliwości polecania firmy znajomym i bliskim. Dołącz do grona użytkowników, którzy nam zaufali i cieszą się z pełnej swobody dostępu do usług rozrywki multimedialnej. Dzięki latom doświadczenia znamy wymagania użytkowników i stale dostosowujemy swoją ofertę i świadczone usługi do zmieniającego się świata, technologii i potrzeb naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować najwyższą jakość w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Sprawdź sam i przekonaj się, co nas wyróżnia.

Promocje Netii, czyli pełna swoboda

Z nami możesz wybrać to, co lubisz. Chcesz cieszyć się własną telewizją Netia, czy skorzystać z gotowych, dostępnych konfiguracji multimediów? Zawsze chętnie służymy pomocą i dostosujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Zapraszamy do naszych autoryzowanych salonów na terenie całej Polski lub do kontaktu telefonicznego. Nasi konsultanci pomogą wybrać Ci najlepszy pakiet w korzystnej cenie, stworzony specjalnie dla Ciebie. Dobieraj usługi i pakiety promocyjne jak chcesz i ciesz się całkowitą swobodą personalizacji multimediów w Twoim domu.

Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług i satysfakcję ze współpracy. Statystyki mówią same za siebie – możemy pochwalić się ponad milionem sprzedanych usług, prawie ćwierć milionem klientów telewizji i wysokim wskaźnikiem zadowolenia klientów, którzy chętnie polecają promocje Netii innym.

Szukasz oferty na telefon?

Posiadamy w ofercie nie tylko pakiety promocyjne na Internet stacjonarny, lecz także Netia Mobile na rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet Mobilny bez końca. Bez względu na to, czy szukasz korzystnej oferty na Internet stacjonarny, mobilny, telefon, czy telewizję, mamy dla Ciebie GigaPakiety, stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Więcej informacji na ten temat uzyskasz po skontaktowaniu się z doradcą klienta lub w dedykowanych zakładkach stron

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.