Kup Usługi

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

NETIA Mobile - telefon komórkowy i stacjonarny

Jeżeli interesują Cię usługi telefonii komórkowej bądź stacjonarnej, powinieneś niezwłocznie zapoznać się z ofertą firmy Netia! Proponuje ona rozwiązania z zakresu usług telefonicznych, telewizyjnych oraz internetowych, które na pewno przypadną Ci do gustu!

Usługi komórkowe Netia

Telefon komórkowy to urządzenie, które jest w obecnych czasach niezbędne! Zadbaj zatem o to, by móc bez ograniczeń dzwonić i smsować, a przede wszystkim – nie płacić za to kroci! Oferta Netii jest niezwykle rozbudowana, dlatego na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Masz do wyboru takie oferty, jak:

STANDARD

W tym tanim pakiecie otrzymujesz aż 2 GB internetu do wykorzystania.
Oprócz tego nie płacisz również za połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce - tak samo jest z wiadomościami typu SMS oraz MMS.

PREMIUM

W tym tanim pakiecie otrzymujesz aż 12 GB internetu do wykorzystania. Oprócz tego nie płacisz również za połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce - tak samo jest z wiadomościami typu SMS oraz MMS.

VIP

W tym tanim pakiecie otrzymujesz aż 72 GB internetu do wykorzystania. Oprócz tego nie płacisz również za połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce - tak samo jest z wiadomościami typu SMS oraz MMS.

Oferta Netii - telefon komórkowy

Przenosząc numer telefonu komórkowego do Netii otrzymasz dodatkowe rabaty

Połączenia na komórkowe i stacjonarne (nielimitowane)
SMSy i MMSy (nielimitowane)
Pakiet danych (do 50GB w pełnej prędkoścI)

Telefon stacjonarny w Netii

Jeżeli interesują Cię usługi telefonii komórkowej bądź stacjonarnej, powinieneś niezwłocznie zapoznać się z ofertą firmy Netia! Proponuje ona rozwiązania z zakresu usług telefonicznych, telewizyjnych oraz internetowych, które na pewno przypadną Ci do gustu!

Równie korzystna oferta dotyczy telefonu stacjonarnego. Mimo ogromnej popularności telefonów komórkowych, ich stacjonarne odpowiedniki nadal nie wychodzą z użytku! Decydując się na zawiązanie umowy na telefon stacjonarny z Netii, klienci mają do dyspozycji nielimitowane połączenia na telefony komórkowe oraz stacjonarne!

Darmowe są również rozmowy międzynarodowe do USA oraz Kanady. Ciekawym dodatkiem do takiej oferty jest możliwość zamówienia usługi identyfikacji numeru. Dzięki niej możesz dowiedzieć się, kto do Ciebie dzwoni nawet przed odebraniem telefonu, a taka przydatna usługa nie kosztuje wcale dużo!

Proponowane przez firmę Netia usługi na telefony komórkowe oraz stacjonarne są niezwykle korzystne. Warto podkreślić, że jako klient masz wiele możliwości obniżenia rachunku za wybraną przez Ciebie usługę. Jedną z opcji jest połączenie wybranych ofert w jedną – Netia przygotowała dla zainteresowanych wiele promocji, które łączą w sobie na przykład umowy telefoniczne z internetowymi. Takie hybrydy są bardzo atrakcyjne – zwłaszcza pod względem cenowym. Zatrudnieni w Netii eksperci na pewno pomogą w dobraniu najlepszej dla Ciebie czy Twoich bliskich oferty. Z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.