Kup Usługi

Telefon stacjonarny

Usługi telekomunikacyjne są obecnie powszechnie wykorzystywane przez każdego z nas. Używamy je do rozrywki, kontaktu z najbliższymi, nauki oraz pracy. W ramach prowadzonych działań nasza firma oferuje nie tylko usługi mobilne, ale również stacjonarne. Są one dostępne w bardzo korzystnych pakietach, których cena rozpoczyna się już od 10 złotych za miesiąc. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki NETIA, co powoduje, że mamy dostęp do bogatej infrastruktury telekomunikacyjnej rozmieszczonej po całym kraju. Dzięki temu swoje działania możemy prowadzić nie tylko na obszarach największych miast, ale również we wsiach i mniejszych miejscowościach.

Usługi stacjonarne – postaw na sprawdzone rozwiązania

W oferowanym przez nas pakiecie usług stacjonarnych znajdą Państwo bardzo korzystne propozycje, między innymi nielimitowane rozmowy do Polski, Stanów Zjednoczonych, a także Kanady.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nie czekaj i postaw na sprawdzone rozwiązania w zakresie usług telekomunikacyjnych. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się nie tylko dostarczaniem usług telekomunikacyjnych, ale również usuwaniem wszelkich napotkanych awarii.

 

Bez limitu

 

Bez limitu

w pakiecie

z internetem

Cena z rabatami

30,00 zł/mies.

10,00 zł/mies.

W pakiecie

Nielimitowane rozmowy do Polski, Stanów, Kanady, UE na stacjonarne

oraz  do Polski, Stanów i Kanady na komórki

Prezentowana oferta Netii S.A. “GigaRozrywka IV” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych.

REGULAMINY:

SWP GigaRozrywka IV

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.