Kup Usługi

NETIA Łęczna - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Wybór odpowiedniego dostawcy Internetu stacjonarnego może niekiedy sprawić małe wyzwanie. Jednak wbrew pozorom nie jest to zadanie bardzo trudne. Podczas przeglądania ofert ważne jest, aby spojrzeć na kilka podstawowych kwestii. Jedną z nich jest oferowany limit danych. Najlepszą opcją jest zawsze umowa, w której nie zostaniesz ograniczony pod względem transferu gigabajtów. Ma to wielkie znaczenie, ponieważ Internet przewodowy wykorzystywany jest praktycznie każdego dnia i na pewno nie chciałbyś, żeby Twoje połączenie uległo osłabieniu w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego warto przyjrzeć się ofercie Netii w Łęcznej, gdzie warunki umowy są niezwykle proste i jasne. Nasza firma zajmuje się podłączaniem Internetu właśnie od tego operatora. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Internet Netia w Łęcznej

Specjalnie dla Ciebie została przygotowana atrakcyjna oferta Internetu przewodowego, w której określasz jedynie prędkość, z jaką usługa będzie dostarczana do Twojego domu. W podstawowym pakiecie otrzymujesz dostęp do sieci z szybkością aż 300 Mb/s. Jest to prędkość umożliwiająca swobodne korzystanie z Internetu bez względu na liczbę użytkowników. A zatem możesz jednocześnie podłączyć do sieci kilka urządzeń takich jak komputery, smartfony czy telewizory. Z kolei przeglądane na nich strony oraz materiały na takich witrynach jak Netflix czy YouTube będą mogły być odtwarzane w najwyższych jakościach.

Wyższe prędkości – NETIA Łęczna

Oczywiście możesz zwiększyć prędkość swojego Internetu stacjonarnego nawet do 1 Gb/s. Wszystko zależy od Twoich aktualnych oczekiwań. Na pewno przy takich wyższych szybkościach będziesz mógł pobierać duże pliki z zaledwie kilka minut. Jest to ważna informacja dla osób, które kupują np. gry ulokowane w chmurach, a później instalują je na swoim sprzęcie. Musisz także pamiętać, że do osiągnięcia takich wartości (prędkość do 1 Gb/s) będziesz potrzebować również odpowiedniego routera w swoim domu.

Światłowód Netia w Łęcznej

Możesz również skorzystać z ciekawej oferty światłowodowej, która według opinii ekspertów Netii w Łęcznej jest jedną z najnowocześniejszych technologii. Charakteryzuje się ona niezwykłą stabilnością sieci oraz bezpieczeństwem pod względem ochrony przed cyberatakami.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.