Kup Usługi

NETIA Świdnik - internet, telewizja, telefon

Wybór odpowiedniego dostawcy Internetu może stanowić dosyć duże wyzwanie. Jednak wbrew pozorom nie jest to duży kłopot. Wystarczy przejrzeć ofertę operatora, który posiada bardzo jasne warunki umowy oraz atrakcyjne pakiety. Z naszej strony wystarczy wiedzieć, do czego konkretnie potrzebujemy połączenie internetowe – do nauki, pracy albo rozrywki. Takie bardzo proste pytanie zadaje nam Netia, która świadczy swoje usługi na terenie Świdnika. Dlaczego? Sprawdź ofertę Internetu stacjonarnego i przekonaj się sam.

Internet od Netii w Świdniku

Netia jest jednym z największych dostawców usług mobilnych na terenie naszego kraju. Dlatego nieustannie rozwija swoją technologię, aby wszyscy klienci korzystający z jej usług każdego dnia mogli cieszyć się dostępem do bardzo szybkiego Internetu.

Zawierając umowę na Internet przewodowy z Netią w Świdniku w pakiecie podstawowym otrzymujesz dostęp do sieci o prędkości aż 300 Mb/s. Przy takiej wartości będziesz mógł bez żadnych problemów grać w gry online czy oglądać filmy na popularnych serwisach takich jak np. Netflix na kilku urządzeniach jednocześnie. Oczywiście nie musisz martwić się o żadne limity danych, ponieważ jedynym limitem jest tylko wybrana przez Ciebie prędkość. Dodatkowo możesz także zwiększyć szybkość do 500 Mb/s czy nawet 1 Gb/s. Wszystko to za jedynie niewielką dopłatą do podstawowej ceny.

Wyższe prędkości usług Netii w Świdniku

Każda z oferowanych prędkości, a więc 300 Mb/s, 500 Mb/s i 1 Gb/s pozwala na swobodne korzystanie z Internetu o każdej porze dnia i nocy. Różnica głównie widoczna jest podczas pobierania różnego rodzaju plików. Im większy plik i wyższa prędkość, tym krócej będziemy pobierać go na swój komputer. Według opinii użytkowników i danych statystycznych już nawet w kilka minut można pobrać np. grę na swój komputer.

Światłowód w Świdniku

Jeżeli chcesz, aby Twój Internet dostarczany był do Ciebie z jeszcze większą prędkością oraz niezwykłą stabilnością warto skorzystać z oferty Netii w Świdniku, jaką jest dostęp do światłowodu. Obecnie jest to najnowocześniejsza technologia, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, o czym świadczą opinie zadowolonych użytkowników. Dzięki temu sieć światłowodowa również w Świdniku jest nieustannie modernizowana, aby zapewnić dostęp do Internetu przewodowego każdemu klientowi Netii.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.