Kup Usługi

NETIA Gdańsk - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Dostęp do Internetu współcześnie jest, prawdę mówiąc, niezbędny podczas codziennego funkcjonowania. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej, jak i przede wszystkim prywatnej. Internet bowiem zapewnia nam szybką komunikację, wymianę informacji oraz rozrywkę, dzięki której możemy efektywnie spożytkować swój wolny czas. Jednak, aby tego dokonać, potrzebna jest odpowiedniej usługa, umożliwiająca korzystanie bez przeszkód z sieci.

Internet Netia w Gdańsku

Dla zapewnienia Ci idealnego komfortu korzystania z usług internetowych Netii w Gdańsku przygotowana została specjalna oferta dostępna na naszej stronie. Dzięki temu będziesz mógł zawsze być spokojny o dostęp do sieci – o każdej porze dnia i nocy. Wielu zadowolonych klientów w swoich opiniach dotyczących usług Netii w Gdańsku poleciłoby tego operatora swoim znajomym.

Internet od Netii w Gdańsku nie działa tylko poprzez sieć komórkową, a co za tym idzie, możesz wybrać usługę Internetu domowego. Na pewno Internet od Netii w Gdańsku zachwyci Cię niesamowitą prędkością. Dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii, takich jak światłowód, możesz cieszyć się dostępem do transmisji danych bez względu na dzień tygodnia czy godzinę, w której chcesz korzystać z sieci.

Światłowód od Netii w Gdańsku – prędkość

W zależności od swoich potrzeb możesz skorzystać z kilku opcji prędkości np. 300 Mb/s lub 500 Mb/s itd. Podczas zawierania umowy Twoja lokalizacja zostanie dokładnie określona celem sprawdzenia, jaka prędkość będzie najodpowiedniejsza. Wszystkie pakiety internetowe nie mają ograniczeń, a więc Internet nie zwolni po przekroczeniu jakiegoś progu przyznanych gigabajtów. Dlatego właśnie, jeśli szukasz oferty dopasowanej do Twojego domu, usługi światłowodu od Netii w Gdańsku są idealne właśnie dla Ciebie.

Światłowód Netia w Gdańsku

Aktualnie światłowód cieszy się bardzo dużym uznaniem ze względu na prędkość i nowoczesność, poprzez wykorzystywanie nowych technologii. Przesyłanie danych odbywa się za pomocą specjalnych przewodów, których grubość porównywalna jest do naszego włosa. Pomimo tak małych rozmiarów korzystanie ze światłowodów jest niezwykle bezpieczne, a przesyłanie informacji odbywa się bardzo szybko.

Dlatego właśnie możesz również wybrać ofertę Internetu dostarczanego do Ciebie za pomocą omawianych światłowodów. Zagwarantują Ci stały dostęp do szybkiego Internetu oraz zapewnią bezpieczeństwo przed atakami ze strony cyberprzestrzeni. Świadczą o tym opinie zadowolonych użytkowników, którzy poznali moc światłowodu od Netii w Gdańsku.

Netia Gdańsk – internet mobilny

Na pewno słyszałeś opinie znajomych, a nawet sam zauważyłeś, że warto korzystać z Internetu w miejscach publicznych. Dlatego czy nie warto mieć go zawsze przy sobie? Oferta Netii skierowana jest także dla wszystkich, którzy chcą bez przeszkód korzystać z sieci poza domem lub na terenach nieobjętych internetem stacjonarnym. Dzięki specjalnemu urządzeniu możesz bez problemu korzystać z Internetu mobilnego gdziekolwiek będziesz – w kawiarni, restauracji czy parku.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.