Kup Usługi

NETIA Gdynia - internet, telewizja, telefon

Internet to wynalazek, który ułatwił życie każdemu z nas. Dzięki dostępowi do sieci możesz wykonywać obowiązki służbowe, uczyć się, utrzymywać stały kontakt z rodziną i znajomymi, z którymi zbyt często się nie widujesz, a także być na bieżąco z tym, co dzieje się na świecie, dzięki nieograniczonemu dostępowi do informacji. Lista korzyści jest niezwykle długa, jednak żeby móc robić te wszystkie rzeczy, potrzebujesz dostępu do szybkiego Internetu stacjonarnego.

Netia – Internet w Gdyni

Nasza firma świadczy usługi Netii w Gdyni. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji zapoznać się z ofertą Internetu stacjonarnego od Netii, to gorąco Cię do tego zachęcamy. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety internetowe, dzięki którym nigdy nie będziesz miał problemu z brakiem dostępu do sieci.
Warto zaznaczyć, że wybierając Internet przewodowy od Netii, nie jesteś ograniczony żadnymi limitami danych. Wybierasz jedynie jedną z oferowanych prędkości. I tak w podstawowym pakiecie możesz mieć Internet stacjonarny od szybkości 300 Mb/s. Pewnie zastanawiasz się, co przy takiej prędkości możesz zrobić. Odpowiadamy – dosłownie wszystko. Bez problemu obejrzysz film w wysokiej jakości, zagrasz w ulubioną grę lub pobierzesz plik o dużych rozmiarach. Oczywiście możesz zawsze zwiększyć prędkość za niewielką dopłatą do 500 Mb/s lub nawet 1 Gb/s.

Światłowód w Gdyni

Korzystając z usług Netii w Gdyni, możesz także zapytać o dostępność światłowodu, który obecnie jest najnowocześniejszą technologią opartą na wiązce światła, przepływającej przez specjalne przewody. Korzystanie ze światłowodu w Gdyni zapewni Ci dostęp do Internetu stacjonarnego o stałej prędkości i niskich opóźnieniach w łączeniu z serwerami, a co za tym idzie, wszystkie gry online będą działały bez najmniejszych zarzutów. Wielu klientów Netii w Gdyni jest zadowolonych z działania nowoczesnej technologii światłowodowej i chętnie poleca Internet Netii swoim znajomym. Warto również zaznaczyć, że infrastruktura światłowodów w Gdyni nieustannie się rozwija, aby każdy klient Netii miał zapewniony dostęp do tej technologii.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.