Kup Usługi

NETIA Jastrzębia Góra - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Cały świat zmienia się z postępem czasu. Nowe technologie, do których wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, znacznie ułatwiają nam wykonywanie codziennych czynności. Wiemy, że Ty również potrzebujesz kontaktu z bliskimi, czy chociażby zapewnienia sobie rozrywki po ciężkim dniu w pracy. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości usługach, możesz liczyć na Netię! Szukasz Internetu stacjonarnego lub też mobilnego w Jastrzębiej Górze? Możesz zamówić go bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z poniżej przedstawioną ofertą.

Internet Netia – Jastrzębia Góra

Netia S.A. to firma, która od lat przoduje na rynku. W jej ofercie możesz znaleźć wiele pakietów Internetu oraz telewizji. Zaufało jej ponad 100 tys. małych firm, w tym także my. Zdajemy sobie sprawę z doświadczenia tej marki, dlatego nosimy tytuł autoryzowanego partnera Netii. Grupa świadczy usługi prywatnym użytkownikom, firmom oraz instytucjom, przy czym dostarcza ich swoim klientom już ponad milion. Firma funkcjonuje od 1990 roku. Początkowo została założona ona jako R.P. Telekom, a obecnie należy do grupy Cyfrowy Polsat S.A. Głównym czynnikiem wpływającym na niezawodną jakość Internetu od Netii jest dysponowanie szkieletową siecią światłowodową o długości ponad 20 tysięcy kilometrów. Ponadto, Grupa posiada 70 salonów w Polsce, w których zatrudnia prawie 2 tysiące osób.

Oferta usług od Netii

Chcesz szybko znaleźć informację, o której godzinie odjeżdża Twój autobus, czy też połączyć się z dziećmi na wideorozmowie, które właśnie wyjechały na wycieczkę? Internet mobilny od Netii w sieci 5G zapewni nie tylko stabilne połączenie, ale również zwiększy prędkość przesyłania danych. Jeżeli lubisz się zrelaksować przy ulubionym serialu na platformie streamingowej lub chcesz wiedzieć, co dzieje się na świecie, z pewnością zależy Ci na szybkim połączeniu z siecią w Twoim gospodarstwie domowym. Na szczęście możesz liczyć na wiele opcji zakupu Internetu stacjonarnego, w postaci światłowodu o prędkości 1 GB/s lub mobilnego LTE. Jeśli natomiast szukasz telewizji, aby cała rodzina mogła wieczorami oglądać filmy, na pewno bez problemu znajdziesz tu coś dla siebie. Netia oferuje swoim klientom usługi obejmujące dostęp do nawet 183 kanałów. Udaj się do jednego z salonów lub skontaktuj się z doradcą Netii i pozwól naszej doświadczonej obsłudze pomóc Ci w wyborze pakietu, tak, aby był on najlepiej dopasowany do Twojego stylu życia!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.