Kup Usługi

NETIA Kwidzyn - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Szybki internet ułatwia codzienne funkcjonowanie i komfort korzystania z wielu multimediów. Jeżeli zastanawiasz się nad dobrą ofertą w atrakcyjnej cenie, to nasze propozycje na pewno przypadną Ci do gustu. Posiadamy sprawdzone rozwiązania w zakresie internetu stacjonarnego, mobilnego oraz telewizji. Obsługujemy osoby z Kwidzyna oraz okolic. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Nowoczesne czasy, w których żyjemy, wymagają częstego dostępu do sieci. Dzięki temu można dokonywać istotnych płatności, kontaktować się z innymi, kupować, sprzedawać, czy po prostu milej spędzać czas, na przykład przy słuchaniu muzyki. Oferowane przez nas pakiety zapewnia Netia. Zawsze możesz liczyć na szybkie łącze, a także konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty i współpracy.

Internet przewodowy – światłowód Netia Kwidzyn

Internet stacjonarny jest doceniany przede wszystkim za swoją stabilność. To związanie przede wszystkim z wykorzystaniem nowoczesnej technologii przesyłu danych, która opiera się na zaawansowanej infrastrukturze światłowodowej. Dzięki temu połączenie jest stałe, ale może zapewnić niesamowitą prędkość, która spokojnie wystarcza nie tylko do domowego użytku, ale nawet zapewnienia komfortowej pracy całej firmie. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że w największym pakiecie możesz się cieszyć szybkością na poziomie 1 Gb/s

Uwielbiasz oglądać seriale, często pobierasz większe pliki lub po prostu dużo korzystasz z internetu bądź wykorzystujesz go do pracy? W takim razie przypominamy, że transfer jest nielimitowany – możesz pobierać i wysyłać dane bez końca!

W trosce o Twój komfort i bezpieczeństwo umożliwiamy także skorzystanie z dodatkowej usługi Bezpieczny Internet, dzięki czemu Twoje połączenie z siecią będzie dodatkowo chronione. Co więcej, w cenie każdego z oferowanych pakietów znajduje się router, który pozwoli na łączenie się z siecią w Twoim domu przez Wi-Fi.

Telewizja + nielimitowany internet Netia – Kwidzyn

Jeżeli lubisz oglądać różnego rodzaju programy czy filmy w telewizji, to korzystając z naszej oferty, możesz zyskać dostęp do dziesiątek stacji, dzięki czemu na pewno zawsze znajdziesz coś ciekawego do obejrzenia. Pakiet telewizji zawiera również wyżej opisany internet przewodowy!

Mobilny internet Netia – Kwidzyn

Jeśli jednak masz dobry internet w domu, ale chcesz mieć do niego dostęp poza miejscem zamieszkania czy pracą, to świetnie sprawdzi się u Ciebie sieć mobilna. Pakiety różnią się między sobą limitem danych, jednak spokojnie – po ewentualnym wyczerpaniu nie stracisz łączności z internetem, ten po prostu zwolni. W każdym przypadku możesz korzystać z szybkiego przesyłu danych 4G (LTE).

Internet Netia Kwidzyn – opinie

Nasze usługi cieszą się pochlebnymi opiniami przede wszystkim za niezawodność oraz atrakcyjne ceny. Zawsze staramy się znaleźć możliwie najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów, dlatego możesz nam zaufać. Zapraszamy do współpracy.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.