Kup Usługi

NETIA Malbork - internet, telewizja, telefon

Internet na dobre wpisał się w nasze życie jako element codziennego użytku. Prawdę mówiąc, bez dostępu do sieci trudno nam sobie wyobrazić funkcjonowanie w społeczeństwie. Jest to spowodowane tym, że Internet pomaga nam w pracy, nauce, a przede wszystkim zapewnia rozrywkę. Możemy tutaj wymienić gry komputerowe, filmy czy seriale, które ostatnimi czasy są bardzo popularne poprzez różnego rodzaju strony internetowe umożliwiające nielimitowany dostęp do nich o każdej porze dnia i nocy. Dlatego właśnie warto posiadać w swoim gospodarstwie domowym Internet, który zapewni bezproblemowy dostęp do tych wszystkich rzeczy bez względu na liczbę użytkowników aktualnie korzystających z sieci.

Internet Netia w Malborku

Firma Netia bierze pod uwagę zapotrzebowanie na dostęp do sieci przez współczesnego klienta. Z tego powodu posiada bardzo ciekawe oferty usług, które zadowolą niejednego użytkownika. Internet (światłowód) świadczony przez Netię w Malborku zaskakuje niesamowitą prędkością. W podstawowym pakiecie danych otrzymujemy bowiem dostęp do sieci z prędkością 300 Mb/s. Przekładając tę liczbę na język codziennego użytku, 300 Mb/s umożliwia swobodne korzystanie z Internetu Netii w Malborku. Bez problemu można oglądać filmy, seriale czy grać w różnego rodzaju gry komputerowe, które wymagają połączenia z Internetem. Oczywiście zawsze można powiększyć sobie prędkość świadczonej usługi do 500 Mb/s czy nawet 1 Gb/s. Wszystko zależy od naszych aktualnych potrzeb oraz liczby użytkowników – mieszkańców naszego domu.

Netia w Malborku

Warto także pomyśleć o połączeniu pakietów, które obniżają cenę poszczególnych usług. Dla swojej wygody możesz oprócz Internetu skorzystać z szerokiej oferty kanałów telewizyjnych. Firma Netia świadcząca usługi na terenie Malborka nie posiada jednej oferty telewizyjnej. Co to oznacza? Możesz dobierać poszczególne pakiety według własnych upodobań np. jeśli posiadasz małe dzieci, możesz dobrać kanały z bajkami itp. Oczywiście elastyczność usług pozwala na zmiany wybieranych opcji. Tutaj możemy na nowo posłużyć się przykładem kanałów z bajkami dla najmłodszych – kiedy Twoje dzieci podrosną, będziesz mógł zrezygnować tych kanałów. Tak samo wygląda sprawa Internetu od Netii w Malborku – jeśli zauważysz zapotrzebowanie na większą prędkość. Atrakcyjność łączenia pakietów poświadczona jest zawsze opiniami klientów korzystających z usług Netii w Malborku.

Internet mobilny od Netii w Malborku

A może potrzebujesz dostępu do sieci poza miejscem zamieszkania? Dla Netii nie stanowi to najmniejszego problemu. Możesz bowiem skorzystać z oferty Internetu mobilnego od Netii w Malborku, który możesz zabrać wszędzie ze sobą. Oczywiście prędkość takiej usługi wygląda podobnie jak w przypadku Internetu domowego, dlatego działanie Internetu mobilnego pozwala na swobodne korzystanie z sieci w każdym miejscu (komunikacja miejska, restauracja czy park miejski). Świadczą o tym opinie klientów, którzy korzystają z usług Netii w Malborku. Również atrakcyjna cena Internetu mobilnego bardzo zachęca do wykupienia tej usługi, aby zawsze mieć dostęp do sieci.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.