Kup Usługi

NETIA Puck - internet, telewizja, telefon

Prawdę mówiąc bez dostępu do Internetu stacjonarnego ciężko byłoby nam wyobrazić sobie dzień. Szczególnie kiedy w ostatnich miesiącach jest on niezbędny podczas pracy i nauki zdalnej. Dlatego warto zadbać o to, żeby jakość połączenia zawsze była zadowalająca. Jednak jak wybrać dobrego dostawcę, który spełni nasze wszystkie oczekiwania? Najlepiej wybrać operatora, którego opinie klientów potwierdzają wysoki poziom oferowanych usług. Na pewno takim dostawcą jest dobrze nam znana Netia, która świadczy swoje usługi na terenie Pucka.

Internet od Netii w Pucku

Jeżeli szukasz bardzo ciekawej oferty Internetu przewodowego, który nie jest ograniczony limitem danych to propozycja Netii w Pucku jest skierowana właśnie dla Ciebie. Bowiem w podstawowym pakiecie otrzymujesz dostęp do sieci o prędkości 300 Mb/s. Dzięki temu możesz spokojnie korzystać z Internetu stacjonarnego bez najmniejszych obaw o opóźnienia i zrywanie połączenia. Z kolei oglądanie filmów, czy seriali na popularnych serwisach takich jak Netflix, czy HBO GO będzie możliwe nawet na kilku urządzeniach jednocześnie. Oczywiście zawsze możesz zwiększyć prędkość dostarczanego Internetu stacjonarnego do 500 Mb/s lub 1 Gb/s. Wiąże się to jedynie z niewielką dopłatą, a korzyści są bardzo duże. Przykładem może być chociażby pobieranie plików o dużych rozmiarach. Dzięki wyższym prędkością zajmie to jedynie kilka minut.

Światłowód Netii w Pucku

Na pewno słyszałeś o technologii opartej na światłowodach. Aktualnie jest to najnowocześniejszy sposób dostarczania Internetu stacjonarnego, który oparty jest na przemieszczaniu się światła poprzez bardzo małe przewody. A zatem sprawdź, czy jesteś w zasięgu światłowodu w Pucku i skorzystaj z ciekawej oferty Internetu od Netii. Jeśli jednak Twoja lokalizacja nie będzie obsługiwana przez tą technologię. możesz mieć pewność, że w najbliższym czasie ten stan rzeczy się zmieni. Oczywiście będziesz mógł wtedy przejść na wyższy poziom użytkowania Internetu Netii w Pucku.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.