Kup Usługi

NETIA Rumia - internet, telewizja, telefon

Dostęp do Internetu to podstawa komfortowego funkcjonowania w dzisiejszym świecie. Stałą łączność utrzymują niemalże wszyscy, bez względu na wiek. Warto więc zadbać o to, aby mieć bezpieczne i pewne źródło dostępu do sieci. Rozwiązaniem cieszącym się zaufaniem wielu klientów kup-usługi.pl jest Internet oferowany przez Netię. Od teraz dostępny również dla mieszkańców Rumii.

Internet Netii w Rumii

Internet od Netii to jeden z najczęstszych wyborów wśród naszych użytkowników. Netia, ciesząca się dużym zaufaniem i dobrej jakości zasięgiem, pozwala pozostać swoim klientom w stałej łączności. Dostęp do pewnego źródła połączenia internetowego szczególnie teraz stanowi kluczowy element codziennego funkcjonowania. Niezależnie od tego czy wykonujesz jakiekolwiek prace zdalne, czy po prostu przeglądasz portale i fora, płynne połączenie warunkuje Twoje ogólne zadowolenie. W zależności od Twoich indywidualnych potrzeb, oferujemy kilka możliwości podłączenia do sieci, a te najbardziej popularne prezentujemy poniżej.Warto zaznaczyć, że wybierając Internet przewodowy od Netii, nie jesteś ograniczony żadnymi limitami danych. Wybierasz jedynie jedną z oferowanych prędkości. I tak w podstawowym pakiecie możesz mieć Internet stacjonarny od szybkości 300 Mb/s. Pewnie zastanawiasz się, co przy takiej prędkości możesz zrobić. Odpowiadamy – dosłownie wszystko. Bez problemu obejrzysz film w wysokiej jakości, zagrasz w ulubioną grę lub pobierzesz plik o dużych rozmiarach. Oczywiście możesz zawsze zwiększyć prędkość za niewielką dopłatą do 500 Mb/s lub nawet 1 Gb/s.

Światłowód od Netii

Potrzebujesz pewnego łącza bezpośrednio powiązanego z miejscem Twojego zamieszkania? Internet światłowodowy będzie więc idealnym wyborem. To propozycja skierowana do wszystkich fanów najnowszych rozwiązań. Światłowód od Netii oferuje najnowszą technologię, gwarantującą najlepszą prędkość przesyłania danych, nawet do 1 GB/s. W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy również bardziej zróżnicowane pakiety. Jeśli więc pracujesz zdalnie lub uczysz się, to z pewnością prędkość stanowi jeden z najważniejszych paramentów, na jakie zwracasz uwagę. Internet światłowodowy to także gwarancja dużej prędkości wysyłania. Od teraz opóźnienia pozostaną tylko wspomnieniami. Ponadto opcja, która wyróżnia się dużą stabilnością połączenia. Zmiany pogodowe mają niewielki wpływ na jego jakość, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie uczestniczyć choćby w zdalnych spotkaniach.

Internet przewodowy to także gwarancja stabilności połączenia. Od teraz nie musisz obawiać się zakłóceń czy innych problemów z połączeniem. Dodatkowym atutem tego wyboru jest wysoki wynik prędkości pobierania danych. To rozwiązanie, które nie będzie Cię w niczym ograniczać, a pozwoli cieszyć się szybkim dostępem do sieci.
Jeśli chcesz zaoszczędzić, możesz także wybrać ofertę skierowaną dla osób, które korzystają z telewizora. Podpisując jedną umowę, zapewniasz sobie stały dostęp do Internetu, a także dużej liczby kanałów telewizyjnych.

Netia to znacznie więcej możliwości, wystarczy skontaktować się przez kup-usługi.pl, a my przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje.

Netia Rumia – opinie

Nasi Klienci cenią sobie wysokiej jakości obsługę. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi zapewniały Ci jak największy komfort pracy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dostęp do Internetu jest bardzo ważnym elementem w życiu każdego człowieka, dlatego zapewnimy Ci kompleksową obsługę na każdym etapie i służymy pomocą w razie jakichkolwiek pytań.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.