Kup Usługi

NETIA Jaworzno - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Technologia wciąż się rozwija, dlatego dostawcy usług telekomunikacyjnych również nie mogą stać w miejscu. Jako jeden z wiodących operatorów na rynku, Netia stara się dostosowywać ofertę do wciąż rosnących wymagań naszych użytkowników. Ten dostawca usług stale rozbudowuje swoją sieć, by mieszkańcy całej Polski mogli cieszyć się dostępem do stabilnego Internetu przewodowego i innych mediów, bez których nie wyobrażamy sobie funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości. Z roku na rok wzrasta ilość miejscowości z dostępem do Internetu Światłowodowego, który zapewnia stabilność łącza oraz umożliwia na szybki i stabilny transfer. Netia wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w zakresie rozwoju sieci przewodowej oraz bezprzewodowej, dlatego przedstawione usługi z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Internet NETIA w Jaworznie

Niezależnie od tego, w jaki sposób korzystasz z Internetu, nasze produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie znajdziesz Internet stacjonarny oraz Internet mobilny. Już teraz w Jaworznie możemy podłączyć również twoje mieszkanie do ultraszybkiej sieci światłowodowej, dzięki czemu będziesz mógł surfować w sieci bez ograniczeń. Internet NETIA w Jaworznie dysponuje bardzo dobrym zasięgiem, dlatego nie będziesz musiał się martwić o płynne działanie usług o każdej porze dnia i nocy. Na tej stronie znajdziesz oferty ultraszybkiego Internetu o prędkości nawet do 1 GB/s! Od teraz oglądanie filmów, surfowanie po sieci, słuchanie muzyki czy granie w gry wideo nie będzie kojarzyło się z podziwianiem symbolu buforowania, ale z możliwością robienia tego, co lubisz – bez ograniczeń.

Wybierz pakiet NETII dla siebie

Skontaktuj się z nami, aby nasz konsultant pomógł Ci wybrać ofertę dostosowaną do twoich oczekiwań. Zajmujemy się przyłączaniem Internetu właśnie tego usługodawcy. Możesz połączyć Internet przewodowy z Internetem mobilnym lub innymi usługami. NETIA w Jaworznie oferuje bogate pakiety z Internetem stacjonarnym oraz dostępem do twoich ulubionych kanałów telewizyjnych w ramach telewizji on-line lub zwykłego dekodera.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.