Kup Usługi

Netia Goczałkowice-Zdrój - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo różnego rodzaju usługi telekomunikacyjne, takie jak internet, telefon oraz telewizja. Już od długiego czasu jesteśmy autoryzowanym partnerem marki NETIA, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Swoje działania prowadzimy nie tylko na obszarach największych miast, ale również w zdecydowanie mniejszych miejscowościach. Ich przykładem są chociażby Goczałkowice-Zdrój w województwie śląskim.

Oferta naszej firmy to między innymi internet stacjonarny. Jest on dostępny w dwóch wariantach – z pakietem danych 500 oraz 1.000 GB. Każda z osób może więc wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Oprócz tego oferujemy również pakiety telewizyjne z dostępem do aż 185 kanałów tematycznych ze świata filmu, seriali oraz sportu.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Poza usługami stacjonarnymi dostarczamy także najwyższej jakości usługi mobilne, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.