NETIA Pszczyna - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą dostawcy Internetu, oferta Netii może się Tobie spodobać. W poniższym artykule przyglądamy się nieco bliżej temu, jaką ofertę proponuje nam Netia. Patrzymy również na to, czym jest Internet w dobie naszych czasów i dlaczego warto wybrać właśnie tego dostawcę. Jeśli potrzebujesz wygodnego, bezpiecznego i praktycznego rozwiązania, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Sprawdź, czym charakteryzuje się oferta Netii, skierowana m.in. do mieszkańców Pszczyny.

Po co Internet?

W dzisiejszych czasach Internet posiada chyba każdy, a na pewno prawie wszyscy z niego korzystają. Trudno sobie wyobrazić gospodarstwo domowe bez dostępu do Internetu. Jeszcze niedawno nie był on aż tak popularny, jednak dzisiaj jest to nieodzowny element naszego codziennego funkcjonowania. Każdego dnia chcemy przeczytać wiadomości, sprawdzić maila, bądź też zobaczyć, co się dzieje w mediach społecznościowych. Na całym świecie Internet stał się bardzo ważny i potrzebny zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych. Chyba i Ty nie masz najmniejszych wątpliwości, co do tego, że jest on po prostu potrzebny. Warto tutaj pomyśleć o tym, jakiego dostawcę wybrać. Będzie to zależne od tego, gdzie mieszkamy i do czego zamierzamy wykorzystywać nasze łączę. Na rynku mamy dużo ofert, przedstawianych przez wiele konkurujących ze sobą firm. Warto tutaj zwrócić uwagę na jednego z większych graczy na rynku, jakim jest Netia.

Pełna oferta Netii.

Jeśli szukasz ciekawej oferty Internetu i mieszkasz w Pszczynie, to koniecznie powinieneś zainteresować się ofertą Netii, która jest wiodącą firmą na rynku, świadczącą takie usługi. Najwyższa jakość przy zachowaniu rozsądnych cen. Usługi sprzedawane są najczęściej w pakietach z telewizją. W połączeniu ze sobą tworzą one wyjątkową ofertę. Umowę zawiera się na czas określony, zazwyczaj na 24 miesiące. Ceny są bardzo atrakcyjne, a dodatkowo można je obniżyć o 5 zł, jeśli chciałbyś skorzystać z e-faktury zamiast standardowego, papierowego dokumentu. Standardowo w pakietach mamy Internet z prędkością do 50 MB/s, do 100Mb/s i do 300Mb/s Jak więc widać, masz możliwość skorzystania z bardzo zróżnicowanej oferty i wyboru pakietu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Korzystając z naszych usług, możesz stać się posiadaczem giga nagrywarki lub wygodnego i praktycznego dekodera i rutera, bez którego nie będziesz się mógł obejść. Z giga nagrywarki możesz zrezygnować w każdej chwili, nie musisz z niej korzystać przez cały okres trwania umowy. Otrzymasz także pakiet antywirusowy, dzięki któremu będziesz mógł bezpiecznie korzystać z Internetu i cieszyć się pełną swobodą w sieci.

Jesteśmy pewni, że teraz nie będziesz miał problemów z wybraniem odpowiedniego dla siebie dostawcy Internetu. Netia cieszy się zaufaniem wielu klientów, dlatego warto wziąć tę firmę pod uwagę. Skontaktuj się z naszym doradcą, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże Ci dobrać idealny pakiet.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.