Kup Usługi

NETIA Sosnowiec - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Obecnie posiadamy możliwość korzystania z wielu narzędzi, które znacząco ułatwiają nam wykonywanie obowiązków zawodowych oraz uprzyjemniają wolny czas. Nowoczesna technologia ma bardzo dużo do zaoferowania, dlatego robimy wszystko, aby móc cieszyć się pełnią jej możliwości i to samo zapewnić naszym klientom. W swojej ofercie Netia posiada usługi, które cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Sosnowcu, ale i w całej Polsce. Zapoznaj się z nimi i zdecyduj, która jest najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb!

Netia Sosnowiec – Internet stacjonarny i mobilny na wyciągnięcie ręki

Netia dostarcza mieszkańcom Sosnowca Internet stacjonarny oraz mobilny. Jest to łącze szybkie, stabilne i o doskonałym zasięgu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z obu tych usług, zapewniając sobie tym samym kompleksową obsługę. Jesteś zainteresowany mobilnym Internetem LTE? Możesz wybierać spośród następujących opcji:

  • Internet 10 GB – koszt 25,00 zł/ miesiąc
  • Internet 30 GB – koszt 35,00 zł/ miesiąc
  • Internet bez limitu – koszt 60,00 zł/miesiąc

Warto porozmawiać o szczegółach z pracownikami Netii, bowiem niektóre z tych pakietów zawierają w cenie modem mobilny lub router stacjonarny. Gdy preferujesz stałe łącze, rozważ jeden z wymienionych poniżej wariantów:

  • Internet o prędkości 300 mb/s – koszt 50,00 zł/miesiąc
  • Internet o prędkości 500 mb/s – koszt 60,00 zł/miesiąc
  • Internet o prędkości 1 Gb/s – koszt 70,00 zł/miesiąc

Internet, który Netia dostarcza mieszkańcom Sosnowca, bazuje na nowoczesnej technologii, którą jest światłowód. To jeden z niezwykle zaawansowanych technologicznie sposobów przesyłania informacji, który wyróżnia się duża prędkością transmisji danych oraz odpornością na rozmaite zakłócenia i ataki.

Kompleksowa oferta dla każdego – skorzystaj z usług Netii w Sosnowcu

Jeśli mieszkasz w Sosnowcu, Netia może zapewnić Ci nie tylko Internet najwyższej klasy, ale i telewizję oraz usługi telekomunikacyjne. Klienci Netii doceniają również dużą liczbę kanałów (od 78 do 183) oraz zróżnicowanie ich tematyki. Przekonaj się o tym sam! Skorzystaj z usług Netii i już nigdy nie martw się zbyt wolnym Internetem ani wysokimi rachunkami za abonament telefoniczny.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.