Kup Usługi

NETIA Tarnowskie Góry - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Dostęp do globalnej sieci w obecnych czasach jest niemalże koniecznością. Pozwala Ci na załatwianie oficjalnych spraw urzędowych, kontakt z pracodawcą i współpracownikami, wykonywanie operacji płatniczych, robienie zakupów i tak dalej. Trudno byłoby wyobrazić sobie dziś funkcjonowanie bez Internetu. Tarnowskie Góry to jedno ze śląskich miast, gdzie nasza firma oferuje swoje usługi. Dostarczamy różnego rodzaju pakiety dostępowe do sieci, dzięki czemu z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Internet stacjonarny w Tarnowskich Górach

Na rynku działamy od przeszło dwudziestu lat, współpracując z firmą Netia. Tarnowskie Góry są miejscem, gdzie można bez problemu skorzystać z naszych usług. Wśród nich znajduje się stacjonarny dostęp do globalnej sieci, czyli taki który doprowadzony jest kablem bezpośrednio do Twojego lokalu. Zapewnia on maksymalną szybkość, jest też odporny na zakłócenia, wynikające chociażby z niekorzystnych warunków pogodowych. Jeżeli pragniesz maksymalnej prędkości, dochodzącej nawet do jednego gigabita na sekundę, warto wybrać światłowód. Tarnowskie Góry posiadają coraz lepiej rozbudowaną sieć światłowodową, dzięki której możemy zaoferować Ci tego typu dostęp na coraz większej powierzchni miasta.

Internet mobilny w Tarnowskich Górach

Jeśli jesteś jedną z osób, które dużo przemieszczają się i potrzebują cały czas szybkiego i skutecznego dostępu do sieci, zapewne zainteresujesz się internetem mobilnym. Tarnowskie Góry mają doskonałą sieć nadajników bezprzewodowych, dzięki którym możesz skorzystać z wysokich prędkości dostępowych w mieście i poza jego granicami. Niezależnie, czy jesteś w pracy, w kawiarni, czy w podróży, zawsze możesz liczyć na szybki dostęp do mobilnego internetu Tarnowskie Góry to miejscowość, gdzie prężnie działamy i się rozwijamy. Chcąc skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem strony internetowej. Nasi pracownicy znajdą dla Ciebie najlepszą możliwą ofertę, która może być dodatkowo wzbogacona o pakiet programów telewizji kablowej i nie tylko.

Zasięg Netii w województwie śląskim:

[wpb_childpages slug=”slaskie” /]

Zasięg Netii (internet, telewizja, telefon) w miastach wojewódzkich:

[najwieksze_miasta]

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.