BESTSELLER

Internet 300 Mb/s

Internet 600 Mb/s

Internet 1 Gb/s

Cena z rabatami –

50,00 zł/mies.

60,00 zł/mies.

70,00 zł/mies.

Rabaty –

Ceny zawierają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe
oraz 5 zł/mies. za e-fakturę

Prędkość pobierania –

do 300 Mb/s

do 600 Mb/s

do 1 Gb/s

Prędkość wysyłania –

do 50 Mb/s

do 100 Mb/s

do 300 Mb/s

Dodatkowo w ofercie –

Zasób 58

2 MIESIĄCE ZA 0 ZŁ

Bezpieczny Internet

Zasób 59

W CENIE

Router WiFi

Prezentowana oferta Netii S.A.: „Nowa rozrywka III” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Prezentowane oferty nie uwzględniają cen za Usługi dodatkowe. Warunkiem korzystania z Promocji jest zamówienie Usługi Internetowej z Usługą Bezpieczny Internet 2. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne na stronie netia.pl

NETIA – Internet stacjonarny (światłowód do 1 Gb/s)

Z Internetu korzystasz praktycznie wszędzie. Podczas podróży komunikacją miejską, stojąc w kolejce w sklepie, czy znajdując się w biurze. Śmiało można jednak stwierdzić, że wyjątkowo wiele czasu w sieci spędzasz wtedy, gdy jesteś w domu. Możesz tam godzinami oglądać seriale i filmy w doskonałej jakości, przeglądać materiały edukacyjne, planować podróże i rezerwować bilety na rozmaite wydarzenia, a także pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi na całym świecie.

Internet stacjonarny jest również niezwykle ważny, jeśli pracujesz zdalnie, wykonując obowiązki zawodowe w zaciszu swoich czterech ścian. Nic więc dziwnego, że zależy Ci na posiadaniu stabilnego i szybkiego łącza, które nie powoduje niepotrzebnej frustracji i problemów. Trafiłeś doskonale, gdyż dokładnie taki jest Internet Netii, a przede wszystkim jej światłowód!

Światłowód od Netii – niezawodność nowoczesnej technologii

Światłowód jest obecnie uznawany za jeden z najbardziej nowoczesnych sposobów przesyłania informacji. Cały proces odbywa się przy wykorzystaniu światła podążającego światłowodem o grubości zbliżonej do grubości ludzkiego włosa. Taka forma dzielenia się danymi posiada duży zasięg i imponującą pojemność informacyjną. Cechuje ją również odporność na ataki przeprowadzane przez cyberprzestępców oraz na zakłócenia środowiskowe i mechaniczne. Zaopatrując się więc w Internet domowy bazujący na światłowodzie, nie musisz martwić się, że praca będzie przebiegała wolno, a połączenie będzie ulegało zerwaniu. Wzrośnie również Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Internet stacjonarny Netii – oferta dopasowana do rozmaitych potrzeb

Jeśli chodzi o oferowany przez markę Netia Internet stacjonarny, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Klient może wybierać spośród kilku opcji, które różnią się przede wszystkim prędkością, dostępem do dodatkowych usług lub udogodnień oraz ceną. Zwolennicy kompleksowych rozwiązań mogą sięgnąć po Internet kablowy dostarczany w pakiecie z telewizją. W pierwszym z wariantów, za Internet o prędkości 300 Mb/s i 101 kanałów telewizyjnych należy zapłacić 60 zł. Warto podkreślić, że pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy.

Jesteś prawdziwym kinomanem? W takim razie ofertą dla Ciebie może być Internet o prędkości 300 Mb/s wraz z dodatkowymi 184 kanałami telewizyjnymi. Wiąże się to z kosztem w wysokości 90 zł miesięcznie i podobnie jak w poprzednim wariancie, pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest darmowy. Do Internetu o wspomnianej prędkości można również dobrać ofertę kanałów telewizyjnych dedykowanych fanom sportu. Jest to koszt 110 zł miesięcznie.

Jeśli zależy Ci na wyjątkowo szybkim łączu, warto rozważyć takie o prędkości 500 Mb/s. Jest ono dostępne we wszystkich wymienionych powyżej opcjach po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 10 zł. Dla najbardziej wymagających przygotowano z kolei Internet 1 Gb/s, który wiąże się z dopłatą rzędu 20 zł.

Jak widać, oferta jest na tyle zróżnicowana i szeroka, że każdy klient dopasuje ją do swoich potrzeb. Darmowy pierwszy miesiąc jest znakomitym sposobem na zmniejszenie kosztów i przekonanie się, czy jesteś zadowolony z otrzymywanych usług.

popup kornik

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.