Salon NETIA Elbląg, ul. 12 Lutego 16-20

Kontakt:

Doradca Klienta

Marta

W naszym salonie możesz także przedłużyć i podpisać umowę
na usługi:
   

W naszym salonie Netii w Elblągu można nabyć wszystkie usługi dostępne w regularnej ofercie operatora, bowiem jesteśmy ich autoryzowanym partnerem. We współpracy z nami możesz więc wykupić kompleksowe i intuicyjne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line. Wysoce rozbudowana oferta to różnorodne pojedyncze usługi internetowe (światłowód ora internet mobilny), telewizyjne i telefoniczne oraz specjalne pakiety łączące poszczególne usługi o różnych parametrach. Odwiedź nasz salon Netii w Elblągu i znajdź rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

Historia Netii

Netia funkcjonuje na rynku od lat 90. Początkowo operator świadczył wyłącznie usługi połączeń głosowych. Wraz z upływem lat firma zaczęła jednak wdrażać kolejne zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwoliły poszerzyć ofertę o szybki Internet, usługi transmisji danych, pakiety telewizyjne i multimedialną rozrywkę. Za sukcesem Netii stoi wysoce rozbudowana światłowodowa sieć szkieletowa, której długość wynosi 20 tysięcy kilometrów. Dzięki temu Netia może oferować swoje usługi w wielu miastach w Polsce na najwyższym poziomie! Obecnie w skład Grupy Netia wchodzi m.in. Netia S.A., Internetia Sp. z o.o. i Petrotel Sp. z o.o. Wśród usług oferowanych przez nasz salon Netii w Elblągu, znajduje się m.in. internet mobilny, internet stacjonarny (światłowód), telewizja oraz pakiety telefoniczne.

Salon Netia – Elbląg

W naszym salonie Netii w Elblągu możesz kupić usługi internetowe, telefoniczne i telewizyjne. Zapraszamy do odwiedzin naszego punktu zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Salon Netii w Elblągu znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy 12 Lutego 16/20. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Netii mogą więc z łatwością do nas dotrzeć.

W ofercie naszego salonu Netii w Elblągu znajdziesz pojedyncze usługi oraz rozbudowane pakiety charakteryzujące się różnymi parametrami. Warto podkreślić, iż poszczególne usługi w jednej paczce są nieco tańsze, dlatego, jeśli jesteś zainteresowany więcej niż jedną usługą, zdecyduj się na zakup atrakcyjnego pakietu.

Zdajemy sobie sprawę, iż oferta operatora telekomunikacyjnego Netia jest wysoce rozbudowana, co może sprawiać problemy w trakcie dokonywania wyboru. Z tego też względu w naszym salonie Netii w Elblągu zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat każdego produktu, pozwalającą dobrać adekwatne rozwiązanie do indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Opowiedz więc o swoich wymaganiach doradcy, a on zajmie się całą resztą. Zależy nam bowiem na tym, aby maksymalnie uprościć proces dokonywania zakupu. Nasi przedstawiciele oczywiście przeprowadzą Cię przez wszystkie kroki. Wyjaśnią wszelkie formalności i istotne kwestie. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów i drobnego druczku w umowach. Z nami wszystko jest jasne, klarowne i uczciwe.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami