NETIA Wrocław - internet, telewizja, telefon

Interesują Cię przystępne cenowo usługi Internetu stacjonarnego we Wrocławiu? Nasza firma proponuje rozwiązania, które z pewnością sprostają Twoim oczekiwaniom!

Netia Wrocław – oferta

Firma Netia działa nie tylko na terenie Wrocławia, ale również w wielu innych polskich miastach. Szeroki zakres oferowanych usług sprawi, że na pewno znajdziesz tam coś idealnego dla siebie! Jako klient do wyboru masz wiele ciekawych opcji. Poniżej przedstawiamy pakiet świadczonych usług:

  • Telewizja – do wyboru jest kilka różnych pakietów. W zależności od własnych preferencji, wybierasz spośród ponad stu kanałów telewizyjnych o różnorodnej tematyce. Dzięki temu oglądasz tylko to, co naprawdę Cię interesuje.
  • Telefon komórkowy – Netia we Wrocławiu daje możliwość wykupienia abonamentu w niezwykle przystępnych cenach. Dzwoń i pisz bez żadnych ograniczeń!
  • Usługi internetowe – Netia daje Ci możliwość dostosowania pakietu do swoich potrzeb. Oferujemy kilka różnych wariantów, które różnią się od siebie prędkością dostarczanego Internetu. Korzystaj z Internetu do woli! Światłowód lub Internet stacjonarny we Wrocławiu – wszystko masz w zasięgu ręki!

Oferująca swoje usługi między innymi na terenie Wrocławia firma Netia zatrudnia jedynie ekspertów. Pracownicy tego dostawcy Internetu stacjonarnego z pewnością doradzą Ci najlepsze z możliwych rozwiązań, zatem taka współpraca to gwarancja sukcesu!

Współpraca z firmą Netia we Wrocławiu

Pozytywne opinie na temat współpracy z firmą Netia we Wrocławiu oraz okolicach bez problemu można znaleźć w Internecie. Oprócz wyżej wymienionych usług, możesz skorzystać także z dodatkowych udogodnień. Wraz z pakietami telewizyjnymi możesz wykupić Giganagrywarkę Maxi, dzięki której nagrasz wszystkie ważne dla Ciebie filmy, seriale czy też wydarzenia sportowe.

Równie istotna jest funkcja o nazwie Bezpieczny Internet, którą możesz zainstalować na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu. Aplikacja tego typu chroni przed złośliwymi oprogramowaniami czy też atakami hakerskimi. Jeżeli interesują Cię te lub dodatkowe usługi, konieczne zapoznaj się z ofertą Netii we Wrocławiu!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami