NETIA Bydgoszcz - internet, telewizja, telefon

Mieszkańcy Bydgoszczy korzystający z usług Netii mają do wyboru kilka umów, związanych z użytkowaniem Internetu. Pierwszym z pomysłów na dostęp do szybkiej mobilnej sieci jest propozycja Netii, dotycząca Internetu mobilnego. Działa on nie tylko na terenie miasta, ale także na znacznej większości terytorium Polski. Należy zaznaczyć, że Netia w Bydgoszczy udostępnia swoją sieć w technologii LTE, wobec czego przeglądanie sieci i oglądanie filmów multimedialnych jest zawsze płynne.

Dla osób poszukujących większej szybkości przygotowaliśmy propozycję super szybkiego Internetu stacjonarnego. Netia w Bydgoszczy obsługuje również światłowód, wobec czego szybkość sieci może osiągać zawrotne 1 Gb/s bezpośrednio w Twoim domu.

Netia Bydgoszcz – szybki światłowód

Netia w Bydgoszczy obsługuje wyłącznie stabilny i szybki Internet. Użytkownik decydujący się na skorzystanie z szerokiej gamy propozycji może być pewny stabilnego połączenia internetowego. Internet stacjonarny (światłowód) bydgoskiej Netii, w przeciwieństwie do Internetu Mobilnego, podłączany jest przez specjalistów bezpośrednio w mieszkaniu klienta.

Dla osób poszukujących rozszerzonych propozycji umów, przygotowaliśmy także ciekawe pakiety internetowe łącznie z telewizją i telefonią komórkową. Duży pakiet Netii dla mieszkańców Bydgoszczy jest znacznie bardziej opłacalnym rozwiązaniem – klient oszczędza sporą sumę pieniędzy, jeśli skorzysta z kilku propozycji jednocześnie. Korzystanie wyłącznie z oferty internetowej nie wpływa jednak w żaden sposób na zmienną prędkość sieci – każdy klient traktowany jest na równych warunkach.

Gdzie skorzystać z oferty Netii w Bydgoszczy?

Z oferty można skorzystać bez wychodzenia z domu – poprzez stronę autoryzowanego partnera Netii w Bydgoszczy. Dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przygotowaliśmy możliwość zawierania umów drogą telefoniczną. Skontaktować się z nami można również za pomocą zakładki kontakt na naszej witrynie internetowej. Oferta Netii w Bydgoszczy to gwarancja szybkiego Internetu w rozsądnej cenie.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami