NETIA Toruń - internet, telewizja, telefon

Netia to znany dostawca usług internetu, w tym światłowodu, mobilnej transmisji danych, TV i rozrywki multimedialnej, działający na terenie całej Polski, także w Toruniu. Dlaczego warto postawić na tego typu usługi i jakie mają one zalety? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

W ramach naszych usług skorzystać możesz z:

  • Internetu stacjonarnego (światłowód),
  • Mobilnego Internetu LTE,
  • Telewizji, która opiera się na naszych pakietach – Pakiety Jak Rakiety i pozwala korzystać nawet ze 183 kanałów,
  • Telefonu stacjonarnego z rozmowami do wszystkich bez limitu,
  • Netia Mobile, która obejmuje Internet bez końca, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y (nawet do 3 kart SIM).


Usługi firmy Netia w Toruniu to unikalne rozwiązanie dla każdego, kto stawia na oszczędność i nowoczesne technologie działające sprawnie podczas użytkowania. Możesz skontaktować się z naszą firmą telefonicznie, zamawiając konkretne usługi i rozpoczynając korzystanie z nich.

Netia Toruń

Zapewniamy Ci dostęp do najnowszych technologii, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Netia w Toruniu obsługuje najwyższej jakości sprzęt, jednocześnie dostarczając szybki i stacjonarny dostęp do Internetu poprzez światłowód. Nasi doradcy i pracownicy zadbają o Twój komfort, służąc poradą na każdym etapie wyboru najlepszego rozwiązania. Dzięki temu każdy klient, którego obsługujemy, jest zadowolony z naszych usług i docenia sprawny kontakt oraz fachową obsługę. Skontaktuj się z nami już dziś, a poznasz ofertę Giga Pakietów, którą tworzymy, opierając się na indywidualnych potrzebach klientów.

Zaawansowane technologie

Internet, telewizja i telefon to w dzisiejszych czasach stałe elementy naszego życia, bez których nie wyobrażamy sobie codzienności. Korzystasz z tych technologii na co dzień, szukając rozrywki, a nawet w pracy, gdzie każdego dnia obsługujesz setki telefonów i korzystasz z Internetu. Z tego względu konieczne jest dobranie sprawnie działających usług, jakie dostarcza Netia. Firma na terenie miasta Toruń oferuje rozbudowane pakiety, wśród których każdy klient znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj o tym, że pakiety są dobierane indywidualnie, co przełoży się na spełnienie Twoich oczekiwań. Wybierając Netię, zyskujesz pewność fachowej obsługi i doradztwa w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Neta w Toruniu pozwala Ci korzystać z Internetu, telewizji i telefonu na korzystnych warunkach pozwalających na oszczędność. Nasza oferta bazuje na atrakcyjnym zakresie cenowym, dzięki czemu bez problemu dobierzesz ją do swoich oczekiwań. Od teraz możesz cieszyć się nielimitowanymi rozmowami, dostępem do sieci w zasadzie bez ograniczeń i telewizją, która posiada mnóstwo kanałów.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami