NETIA Łódź - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą usług jednego z największych dostawców Internetu w całym kraju – Netii. Pragniemy sprostać Twoim oczekiwaniom, dlatego, jeżeli mieszkasz na terenie Łodzi, chcemy zaoferować Ci coś więcej niż tylko szeroki zakres usług, obejmujący: Internet mobilny, Internet stacjonarny, telewizję i telefon stacjonarny.

Internet, w tym światłowód Netii w Łodzi na wysokim poziomie

Oferujemy zaawansowane usługi transmisyjne danych w technologii światłowodowej, który obsługuje najwyższej jakości sprzęt Netii w Łodzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Ciebie możliwość korzystania zarówno z Internetu mobilnego, jak i stacjonarnego, podczas podróży, w trakcie zakupów albo pobytu w domu.

Atrakcyjne pakiety Netii w Łodzi

W naszej ofercie znajdziesz Gigapakiety, które stworzyliśmy z myślą o Tobie. Pakiet Netia Mobile, który zawiera nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y, telefon stacjonarny do wszystkich i pakiety telewizyjne: Pakiety jak Rakiety.

Pragniemy, aby korzystanie z Netii w Łodzi było dla Ciebie komfortowe i naprawdę przyjemne. Zależy nam na tym, aby jakość naszych usług szła w parze z ceną.

Światłowód – najszybszy Internet w Łodzi

Dzięki korzystaniu z najnowszej jakości technologii Internetu stacjonarnego Netii na terenie Łodzi masz całkowitą pewność, że Twoje działania będą odbywały się bez zbędnych opóźnień. A kiedy będziesz potrzebował rozrywki – będziesz chciał obejrzeć serial albo posłuchać muzyki, wtedy na pewno twoje połączenie z Internetem nie ulegnie rozłączeniu. Wszystko dlatego, że Światłowód na terenie Łodzi to usługa Netii, która jest nowoczesnym sposobem przesyłania informacji.

Proces przebiega przy wykorzystaniu światła podążającego światłowodem o grubości zbliżonej do ludzkiego włosa. Dzięki tej formie możemy dzielić dane i jednocześnie mieć duży zasięg oraz imponującą pojemność informacyjną. To sprawia, że światłowód Netii w Łodzi cechuje się ogromną odpornością na ataki, które przeprowadzają cyberprzestępcy i na zakłócenia środowiskowe oraz mechaniczne.

Internet mobilny – doskonały o każdej porze

W ramach usług Internetu mobilnego proponujemy Ci Internet LTE, który jest dostarczany przy pomocy masztów telefonii komórkowej. Internet LTE przewyższa Internet 3G pod względem prędkości pobierania danych. Zaletą tego rozwiązania jest to, że możesz korzystać z niego niemal na każdym sprzęcie – zarówno smartfonie, tablecie, jak i laptopie. Z myślą o Tobie przygotowaliśmy kilka pakietów.

Zaufanie dla usług Netii w Łodzi jest dla nas walutą przyszłości

Do tej pory współpracowało z nami ponad 241,000 Klientów, a nasze usługi poleciłoby ponad 90% Klientów. To świadczy o tym, że usługi świadczone przez Netię w Łodzi są obdarzane zaufaniem klientów. Dziękujemy wszystkim tym, którzy powierzyli nam zapewnienie sobie „okna na świat” do tej pory i wystawili pozytywne opinie. Przyszłych Klientów zapraszamy do współpracy z nami – zapoznaj się z już istniejącymi pozytywnymi opiniami dla Netii w Łodzi i wyraź swoje własne.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania dotyczące korzystania z usług Netii w Łodzi albo potrzebujesz skontaktować się z nami – zadzwoń, użyj chatu lub wypełnij . Nasi eksperci skontaktują się z Tobą i chętnie odpowiedzą na każde pytanie oraz udzielą Ci niezbędnego wsparcia na każdym etapie współpracy. Nie tylko w trakcie podpisywania umowy, ale również podczas korzystania z usług Netii w Łodzi.

Zasięg Netii w województwie łódzkim:

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami