NETIA Ozorków - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Zachęcamy do kontaktu każdego klienta zainteresowanego skorzystaniem z usług Netii w Ozorkowie. Na szeroką ofertę tego dostawcy składa się dostęp do telewizji, Internetu czy też telefonii stacjonarnej i komórkowej. Niezależnie od wybranej usługi oraz pakietu, nasza firma zapewnia profesjonalną obsługę klienta dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb. Jeśli więc szukasz jednej z powyższych usług lub kilku z nich, to z pewnością będziemy w stanie przygotować dla Ciebie interesujący i niezwykle opłacalny pakiet.

Netia Ozorków – kompleksowa oferta internetowa (światłowód)

Jeśli poszukujesz Internetu stacjonarnego w Ozorkowie, to oferta naszej firmy z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy dostęp do stale rozwijanej sieci łączy światłowodowych zapewniających dużą prędkość pobierania oraz wysyłania. Oferowany przez nas Internet stacjonarny jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla użytkowników indywidualnych, chcących komunikować się z innymi użytkownikami sieci, pobierać i wysyłać różne pliki, oglądać filmy i transmisje on-line oraz pracować i bawić się. Dzięki naszej rozbudowanej sieci wiele mieszkań i domów może korzystać z Internetu stacjonarnego dostępnego w mieście Ozorków. Netia ze swoją ofertą dociera również do firm prowadzące własne biura, w których dostęp do Internetu, także dla wielu pracowników, jest sprawą kluczową.

Netia Ozorków – internet mobilny LTE

Warto zaznaczyć, że oferta Netii w Ozorkowie w zakresie Internetu obejmuje nie tylko łącze stacjonarne, ale również mobilne. Dzięki wykorzystaniu technologii LTE jesteśmy w stanie zapewnić szybkie mobilne łącze internetowe w Ozorkowie oraz innych miejscowościach i regionach naszego kraju. Łącze działa stabilnie i oferuje bardzo dobre prędkości pobierania oraz wysyłania. Można z niego korzystać nie tylko na komputerach, ale również w telefonach, tabletach i innych urządzeniach mobilnych. Parametry Internetu mobilnego Netii w Ozorkowie są w stanie spełnić nawet bardzo rygorystyczne wymagania użytkowników indywidualnych czy też firmowych.

Atrakcyjne pakiety telewizyjne na terenie Ozorkowa

Netia w Ozorkowie oferuje nie tylko dostęp do Internetu. Bardzo ciekawą ofertę stanowią również pakiety telewizyjne. Każdy klient ma dostęp do nawet 138 kanałów zróżnicowanych tematycznie. Oprócz największego pakietu dla wszystkich nasza oferta obejmuje dostęp do programów skupiających się na pokazywaniu filmów. Posiadamy również pakiet dla widzów zainteresowanych kanałami sportowymi. Każdy może więc wybrać ofertę telewizyjną do własnych potrzeb. Co więcej, do pakietów telewizyjnych dodajemy pakiety internetowe. Takie połączenie stanowi bardzo interesującą i niezwykle opłacalną ofertę.

Netia Ozorków – telefon stacjonarny i komórkowy

Usługi firmy Netia dla Ozorkowa obejmują również dostęp do telefonii stacjonarnej i komórkowej. W obu przypadkach zapewniamy atrakcyjne oferty abonamentu i pakiety obejmujące darmowe minuty czy też wiadomości SMS w przypadku sieci komórkowej. Kładziemy nacisk na wysoką jakość usług, stabilne połączenia i brak jakichkolwiek zakłóceń w czasie rozmów telefonicznych. Szeroka oferta pakietów komórkowych i stacjonarnych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zasięg Netii w województwie łódzkim:

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami