NETIA Zielona Góra - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Jeśli jesteś zainteresowany usługami oferowanymi przez firmę Netia, możesz śmiało skorzystać w tym zakresie z naszej pomocy. Wszystkie usługi Netii, które znajdują się w naszej ofercie, charakteryzują się stabilnością i łatwością w użytkowaniu. Współpracując z nami w zakresie zakupu usług internetowych, telefonicznych i telewizyjnych, otrzymujesz więc gwarancję wysokiego poziomu zadowolenia z każdego etapu realizacji umowy. Usługi Netii dostępne są w całej Polsce, również w Zielonej Górze.

Historia firmy Netia

Netia jest polskim operatorem telekomunikacyjnym, który funkcjonuje w branży od lat 90. ubiegłego wieku. Początkowo firma ta zajmowała się świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Wraz z upływem lat i rozwojem rynku, Netia rozszerzyła jednak wachlarz swoich usług, dostosowując ofertę do trendów rynkowych i potrzeb klientów. W skład Grupy Netia wchodzi obecnie m.in. Netia S.A., Internetia Sp. z o.o. oraz Petrotel Sp. z o.o.

Obecnie flagowymi produktami działalności Netii są szybki Internet (światłowód), internet mobilny LTE oraz atrakcyjne pakiety telewizyjne i multimedialna rozrywka. Netia w Zielonej Górze posiada wysoce rozbudowaną światłowodową sieć szkieletową. Dzięki temu możliwe jest połączenie sieci metropolitalnych Grupy Netia w 50 miastach oraz zapewnienie kilkunastu niezależnych połączeń międzynarodowych. To właśnie między innymi dlatego też usługi Netii dostępne są w niemal każdym zakątku Polski, także w Zielonej Górze.

Netia Zielona Góra

Jeśli jesteś mieszkańcem Zielonej Góry lub prowadzisz firmę na terenie tej miejscowości, możesz skorzystać z usług Netii. Oferta firmy skierowana jest bowiem zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Możesz skorzystać z pojedynczych usług związanych z Internetem, telewizją lub telefonem. Możesz także wybrać atrakcyjny pakiet zbiorczy, w którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię usługi o adekwatnych dla Twoich potrzeb parametrach, które pozwolą Ci nieco zaoszczędzić. Rozbudowana oferta pod względem produktowym i finansowym pozwoli Ci odnaleźć rozwiązanie adekwatne do Twoich indywidualnych oczekiwań i założonego budżetu.

Mieszkańcy Zielonej Góry pozostawiają wyłącznie pozytywne opinie na temat Netii. Doceniają oni stabilność usług, klarowność wszystkich zapisów i pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji umowy. Nie bez znaczenia są również atrakcyjne ceny poszczególnych usług i pakietów oraz prędkość Internetu, która przekracza wartość 100 Mb/s. Netia to gwarancja niezawodności, bezawaryjności i wysokiej jakości. Jeśli więc jesteś mieszkańcem Zielonej Góry i szukasz operatora, który świadczy usługi na najwyższym poziomie, skorzystaj z usług Netii i ciesz się bezproblemowym użytkowaniem usług internetowych, telewizyjnych, telefonicznych lub wszystkich jednocześnie.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami