NETIA Bochnia - internet, telewizja, telefon

Internet odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego z nas, ponieważ za jego pomocą jesteś w stanie utrzymywać stały kontakt z rodziną i przyjaciółmi. Dodatkowo Internet ułatwia naukę oraz pracę zdalną. Przede wszystkim jednak dostarcza rozrywki, co jest szczególnie istotne, kiedy chcesz odpocząć po pracy i posłuchać muzyki lub obejrzeć film. Z pewnością przyznasz, że trudno jest wyobrazić sobie tydzień bez połączenia z siecią. Możliwości, do których można wykorzystać Internet, jest tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić. Najważniejsze jednak jest to, by mieć dostęp do szybkiego Internetu stacjonarnego w swoim domu.

Internet od Netii w Bochni

Nasza firma świadczy usługi Netii w Bochni. Netia, jako jeden z największych dostawców Internetu przewodowego, przygotowała bardzo atrakcyjne oferty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, a co ważniejsze, zaskoczą nie tylko nowych, ale i stałych klientów. Wybierając Internet od Netii w Bochni, otrzymujesz nielimitowany dostęp do sieci. Podczas podpisywania umowy decydujesz jedynie o prędkości, z jaką usługa będzie dostarczana do Twojego domu.

Internet stacjonarny od Netii w Bochni – zalety

W podstawowym pakiecie Internetu przewodowego otrzymujesz dostęp do sieci o prędkości 300 Mb/s. Jest to szybkość, która umożliwia Ci korzystanie z Internetu stacjonarnego w dowolny sposób. Bez problemu pobierzesz bardzo duży plik, zagrasz w grę online, czy obejrzysz film w wysokiej jakości. Oczywiście według uznania możesz zawsze za niewielką dopłatą zwiększyć prędkość do 500 Mb/s lub nawet 1 Gb/s.

Światłowód w Bochni

Słyszałeś o możliwości podłączenia Internetu przewodowego poprzez światłowód w Bochni? Według opinii ekspertów, jest to najnowocześniejsza technologia, która dostarcza Internet do Twojego domu za pomocą światła, płynącego w specjalnych przewodach. Światłowód charakteryzuje się niezwykłą stabilnością połączenia oraz bardzo niskimi opóźnieniami (co jest ważne dla wielbicieli gier online). Dodatkowo światłowód ochroni Cię przed cyberatakami. Dołącz zatem do grona odbiorców Internetu światłowodowego w Bochni i podziel się swoją opinią z najbliższymi.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.