NETIA Gorlice - internet, telewizja, telefon

Na pewno zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Internet bardzo mocno ułatwia nasze życie. Pozwala on na komunikowanie się z ludźmi, którzy rozproszeni są po całym świecie. Dodatkowo ostatnie miesiące pokazały jak ważny jest dostęp do sieci, kiedy musimy pracować albo uczyć się zdalnie. Oczywiście oprócz obowiązkowych zadań, technologia ta pomaga zapewnić nam rozrywkę po ciężkim dniu pracy. Dlatego ważne jest, aby zapewnić sobie dostęp do superszybkiego Internetu stacjonarnego. Z tego powodu Netia, która świadczy swoje usługi na terenie Gorlic przygotowała świetną ofertę.

Internet od Netii w Gorlicach

Netia w Gorlicach nieustannie bierze pod uwagę potrzeby swoich klientów, dlatego przygotowała specjalną ofertę Internetu przewodowego. Otrzymujesz w niej dostęp do sieci o prędkości 300 Mb/s. Oczywiście nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wykorzystania danych. Dlatego też oferta Netii w Gorlicach wyróżnia się na tle innych operatorów. Z kolei podstawowa prędkość umożliwia spokojne korzystanie z Internetu stacjonarnego o każdej porze dnia i nocy. Na jakość połączenia nie wpływa także ilość użytkowników, a więc każdy Twój domownik może być podłączony do sieci i nie odczuje żadnych opóźnień czy spowolnienia prędkości. Dodatkowo Internet o mocy 300 Mb/s bez problemu poradzi sobie z odtwarzaniem filmu z wysoką jakością obrazu. Dzięki temu korzystanie z popularnych serwisów takich Netflix czy HBO GO będzie zawsze satysfakcjonujące.

Wyższe prędkości Internetu przewodowego

W każdym momencie możesz zwiększyć prędkość swojego Internetu stacjonarnego do 500 Mb/s lub także 1 Gb/s. Przy takich wartościach pobieranie nawet większych plików nie będzie stanowiło najmniejszego problemu. Potwierdzają to opinie klientów Netii w Gorlicach.

Światłowód w Gorlicach

Możesz również skorzystać ze specjalnej oferty Internetu światłowodowego w Gorlicach. Technologia ta charakteryzuje się wysokim poziomem stabilności połączenia oraz wykazuje większą ochronę przed działaniem złośliwego oprogramowania. Dzięki temu Twoje dane są bardziej bezpieczne podczas korzystania chociażby z bankowości elektronicznej.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.