NETIA Kraków - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Poszukujesz odpowiedniego, dopasowanego do swoich potrzeb pakietu usług mobilnych? A może potrzebujesz szybszego Internetu, stacjonarnego bądź mobilnego, w przystępnej cenie? Nieważne czego poszukiwałeś, najważniejsze, że dobrze trafiłeś. Netia w Krakowie pomoże Ci dostosować rozwiązanie idealne dla Ciebie, ponadto w bardzo dobrej, konkurencyjnej cenie. Nie wahaj się ani chwili dłużej i zapoznaj się z ofertą usług proponowanych przez markę Netia

Netia Kraków – Internet Mobilny

Telefon czy Smartfon to urządzenia, bez których na pewno nie wyobrażasz sobie codziennego funkcjonowania. Jednak urządzenia te zdają się na niezbyt wiele, jeśli nie mają dostępu do Internetu. Szybka transmisja danych oraz niezawodny zasięg to cechy, z których słyną usługi firmy Netia oferowane także w Krakowie. Internet LTE ma kilkukrotnie wyższą prędkość przesyłania danych niż technologia 3G. Można z niego korzystać z różnych urządzeń, zarówno z laptopa, smartfona, jak i tabletu.

Zdarzyła Ci się nagła utrata połączenia z siecią lub nastąpiło znaczne jego spowolnienie podczas pracy z wykorzystaniem Internetu? Z Internetem LTE bez limitu już nigdy nie będziesz musiał się o to martwić! O niezawodności firmy Netia świadczą opinie zadowolonych klientów. Dlatego nie zwlekaj i dołącz do tego zaufanego grona.

Światłowód Netii w Krakowie

W dzisiejszych czasach szybki Internet w domu to podstawa. Wielu z nas pracuje przecież zdalnie, a nawet jeżeli nie należysz do tych osób, to z pewnością po powrocie do mieszkania z chęcią obejrzysz z rodziną ciekawy film w bardzo dobrej jakości. A taką zapewni Ci światłowód. Netia udostępnia ofertę w Krakowie idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb. Masz do wyboru wiele opcji, które różnią się od siebie dostępem do dodatkowych udogodnień i usług, ceną, a przede wszystkim prędkością! Jeżeli lubisz kompleksowe rozwiązania, to idealnie, ponieważ w Krakowie Internet Netii może być dostarczony także w pakiecie z telewizją. Tego typu kombinacja zbiera same pozytywne opinie wśród klientów marki.

Netia Kraków – Telewizja

Telewizja oferowana przez firmę Netia jest bardzo zróżnicowana pod względem kanałów, dzięki czemu pozwoli Ci dopasować odpowiedni pakiet dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Ponadto ceny, w jakich Netia w Krakowie oferuje swoje usługi, są bardzo przystępne, dlatego też Twój portfel będzie tak samo zadowolony, jak i Ty. Dzięki telewizji cyfrowej Netii zyskasz dostęp do ciekawych filmów, programów sportowych czy Twoich ulubionych seriali. Do każdego pakietu telewizyjnego możesz dobrać również Internet. Pakiety telewizyjne, poza szerokim wyborem kanałów, mają także całe spektrum innych udogodnień, takich jak usługa Bezpieczny Internet czy też specjalistyczny router.

Netia Mobile – telefon komórkowy i stacjonarny

Netia oferuje szereg usług związanych z telefonią komórkową i stacjonarną w Krakowie, które na pewno spełnią Twoje wszelkie potrzeby! W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest, aby móc dzwonić i SMS-ować bez limitu i przy okazji w bardzo przystępnych cenach. W niezwykle szerokiej ofercie Netii na pewno wybierzesz coś odpowiedniego dla Ciebie i Twoich potrzeb. W ofercie Netii znajdują się takie oferty jak: SOLO, DUET czy TRIO. Każda z nich może być również dodatkowo rozszerzona o jeszcze więcej udogodnień, za niewielką, dodatkową cenę. Staje się wtedy ofertą PLUS. Netia ma także bardzo korzystną ofertę na telefon stacjonarny. Korzystając z usług firmy Netia, będziesz miał nielimitowany dostęp do połączeń zarówno na telefony stacjonarne, jak i komórkowe!

Netia Kraków – opinie

A co sami użytkownicy sądzą o usługach Netii w Krakowie? Opinie klientów są bardzo pozytywne. Użytkownicy wielokrotnie wspominają, że to ktoś bliski szczerze i z czystym sumieniem polecił im markę Netia. W Krakowie z usług tej firmy korzystają całe rodziny, polecając sobie wzajemnie jej usługi. Chwalą nieograniczony dostęp do rozrywki w bardzo korzystnych cenach. Ludzie ufają marce Netia i pozostają w gronie jej klientów przez długie lata. Usługi firmy cenią sobie zarówno osoby młode, którym zależy na mobilności, jak i seniorzy, korzystający z telefonu stacjonarnego. Niewątpliwą zaletą marki jest to, że każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i będzie z tego bardzo zadowolony.

Firma Netia oferuje Ci wiele dogodnych pakietów usług w niezwykle przystępnych cenach. Nie zwlekaj i skorzystaj z nich już dziś.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami