NETIA Tarnów - internet, telewizja, telefon

Chociaż Internet to nowoczesna technologia, która pojawiła się stosunkowo niedawno, to wynalazek ten bardzo szybko odmienił nasze życie. W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie dzień bez dostępu do Internetu. Połączenie z siecią wykorzystujemy do nauki, pracy, a przede wszystkim do tego, by zapewnić sobie rozrywkę. Któż z nas nie lubi wieczorem odpocząć podczas oglądania ulubionego filmu czy serialu? Każdy ma własny, sprawdzony sposób na relaks, ale jedno nas łączy – wszyscy potrzebujemy dostępu do Internetu stacjonarnego.

Internet od Netii w Tarnowie

Nasza firma oferuje usługi Netii na terenie Tarnowa. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, w której otrzymujesz dostęp do Internetu przewodowego bez limitu danych. Podczas zawierania umowy określasz jedynie, jaka prędkość Internetu stacjonarnego Cię interesuje.

Internet przewodowy od Netii

Wybierając ofertę Internetu stacjonarnego od Netii w Tarnowie, otrzymujesz dostęp do sieci z gwarantowaną prędkością 300 Mb/s. Według opinii wielu ekspertów oraz użytkowników, szybkość ta zaspokaja wszelkie potrzeby internauty. Przy 300-megabitowym Internecie przewodowym możesz bez problemu pobierać większe pliki lub grać w gry online. W razie potrzeby istnieje możliwość zwiększenia prędkości Internetu od Netii do 500 Mb/s lub nawet 1 Gb/s. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb i oczekiwań, które staramy się spełniać.

Światłowód od Netii w Tarnowie

Podczas zawierania umowy możesz sprawdzić, czy znajdujesz się w zasięgu światłowodu Netii w Tarnowie. Korzyści tej technologii jest bardzo wiele musisz wiedzieć, że światłowód od Netii to przede wszystkim bezpieczeństwo, a więc ochrona przed cyberatakami i złośliwym oprogramowaniem. Ponadto Internet stacjonarny światłowodowy charakteryzuje się niezwykłą stabilnością łącza oraz bardzo małą awaryjnością. Z naszej oferty skorzystało już wielu użytkowników w Tarnowie i okolicach. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.