NETIA Opole - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Netii, dlatego z naszą pomocą możesz zakupić usługi tego operatora. Ze swojej strony zapewniamy, iż przedstawimy Ci najbardziej korzystną ofertę oraz wyjaśnimy wszystkie kwestie związane z formalnościami. Współpraca z naszą firmą to gwarancja stabilności usług i przyjaznego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie usługi internetowe, telefoniczne i telewizyjne, jakie dostępne są w regularnej ofercie tego operatora telekomunikacyjnego. Warto podkreślić, że usługi Netii dostępne są w niemal każdej miejscowości w Polsce, również w Opolu.

Historia Netii

Netia to polski operator, który swoją działalność rozpoczął od świadczenia usług związanych w połączeniami głosowymi. W dobie wszechogarniającej cyfryzacji Netia musiała jednak nadążyć za zmieniającymi się trendami. Dzięki temu dziś może się ona pochwalić szybkim Internetem – światłowodem, usługami transmisji danych oraz atrakcyjnymi pakietami telewizyjnymi, a także multimedialną rozrywką.

Obecnie w skład Grupy Netii wchodzi kilka spółek, między innymi Netia S.A., Internetia Sp. z o.o. oraz Petrotel Sp. z o.o. Warty podkreślenia jest fakt, iż Netia na przestrzeni lat zbudowała niezwykle rozbudowaną światłowodową sieć szkieletową, która pozwala połączyć sieci metropolitalne Grupy w pięćdziesięciu miastach oraz zapewnić kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Niewątpliwie jest to jeden z ważniejszych czynników, który sprawia, że usługi Netii są dostępne w niemal całej Polsce, w tym także w Opolu.

Netia Opole

Możesz skorzystać z usług Netii zarówno jeśli jesteś mieszkańcem Opola, jak i w przypadku kiedy prowadzisz na terenie tej miejscowości własną firmę. Usługi tego konkretnego operatora skierowane są bowiem do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Rozbudowana oferta pod względem poszczególnych parametrów technicznych i kosztów, z pewnością pozwoli Ci znaleźć u nas rozwiązania na miarę Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Pamiętaj, że możesz wybierać spośród pojedynczych usług internetowych, telewizyjnych i telefonicznych, a także spośród atrakcyjnych pakietów, jeśli tylko chcesz zdecydować się na więcej niż jedną usługę. Paczki usług pozwalają sporo zaoszczędzić.

Mieszkańcy Opola chętnie korzystają z usług Netii. Pozostawiają na temat tego konkretnego operatora wyłącznie pozytywne opinie. Doceniają oni wysoką jakość i stabilność usług, transparentne i uczciwe warunki oraz profesjonalizm widoczny na każdym etapie realizacji usługi. Pochlebne komentarze dotyczą także kwestii Internetu z Netii, którego prędkość w Opolu często przekracza nawet 100 Mb/s. Zapewniamy, że jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług tego operatora, również będziesz w pełni zadowolony. Usługi Netii realizowane na terenie Opola, województwa opolskiego i innych polskich miast, to gwarancja niezawodności, bezawaryjności i przyjaznego użytkowania.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami