NETIA Kobylin - internet, telewizja, telefon

Internet stacjonarny? Być może pamiętasz jeszcze czasy, w których podłączenie się do sieci wymagało niezwykłych operacji związanych z podłączaniem specjalnych kabli. Na szczęście technologia bardzo szybko się rozwija i dzisiaj praktycznie nie ma problemu z dostarczaniem usługi do Twojego domu. Pozostaje jedynie kwestia wyboru odpowiedniego operatora. Na pewno godna polecenia jest dobrze nam znana firma Netia świadcząca usługi w Kobylinie. Jej oferta zawsze zaskakuje obecnych i nowych klientów. Dlatego bardzo wyróżnia się na tle innych dostawców.

Internet Netii w Kobylinie

Wybierając usługi świadczone przez Netię w Kobylinie nie musisz martwić się o to, że umowa będzie skomplikowana. Nigdy nie określasz limitu danych, a więc Twój Internet przewodowy będzie każdego miesiąca dostarczany z taką samą częstotliwością. A zatem jedynym elementem do ustalenia jest prędkość. W podstawowym pakiecie danych otrzymujesz dostęp do Internetu stacjonarnego o szybkości 300 Mb/s. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z sieci bez obaw o zrywanie połączenia albo opóźnienia w transmisji danych. Również ilość użytkowników nie wpływa na jakość sieci. Dlatego oglądanie filmów, seriali czy granie w gry online będzie zawsze należało do przyjemności.

Wyższe prędkości od Netii w Kobylinie

Oczywiście podstawowa prędkość nie jest jedyną, którą oferuje Netia w Kobylinie. Zawsze możesz za niewielką dopłatą zwiększyć ją do 500 Mb/s lub 1 Gb/s. Takie wartości według opinii klientów Netii w Kobylinie umożliwiają pracę np. informatyków czy grafików, którzy prowadzą swoją działalność zdalnie. Z kolei codzienne użytkowanie Internetu przewodowego przy wyższych prędkościach również posiada wiele zalet. Przykładem może być możliwość pobierania większych plików w zaledwie kilka minut.

Internet nie tylko w domu – Kobylin

Jeżeli chcesz mieć zawsze dostęp do sieci, możesz wybrać także usługę Internetu mobilnego. Według opinii klientów Netii w Kobylinie jest to idealne rozwiązanie, które pozwala łączyć się z siecią gdziekolwiek będziesz. Wszystko za sprawą specjalnego urządzenia, które dostarczy Ci usługę z taką samą prędkością, co Internet przewodowy w Twoim domu.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami