NETIA Komorniki - internet, telewizja, telefon

Szybki i stabilny dostęp do Internetu jest nieoceniony we współczesnym świecie. Za jego pomocą oglądanie filmów, telewizji, granie z ludźmi z całego świata staje się możliwe. Przede wszystkim jednak możesz odwiedzić portale urzędowe, które umożliwiają załatwianie różnych spraw bez wychodzenia z domu. Dlatego też dziś trudno byłoby wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Internetu. Jeśli jesteś mieszkańcem Komorników pod Poznaniem i chcesz skorzystać z naszych usług, zapoznaj się z poniższym opisem.

Pakiety internetowe Netii w Komornikach

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę dostępu do szybkiego Internetu, za pośrednictwem infrastruktury sieciowej Netii. Proponujemy pakiety, w których możesz znaleźć także telewizję kablową i telefon domowy. Spersonalizowany pakiet sprawi, że każdy dobierze dla siebie idealne rozwiązanie. Komorniki mają dobrze rozwiniętą sieć teletechniczną, która pozwala na podłączenie Twojego domu do Internetu stacjonarnego o wysokiej prędkości. Jeżeli natomiast szybkość rzędu kilkudziesięciu megabitów na sekundę nie będzie satysfakcjonująca, możesz skorzystać ze światłowodu. Twoja lokalizacja pozwala na realizację tej usługi, a to wszystko dzięki nowoczesnej sieci, która niedawno została oddana do użytku. W ten sposób prędkość może wynosić nawet do jednego gigabita na sekundę.

Dla podróżujących – Internet mobilny

Możliwość korzystania z szybkiego Internetu mobilnego LTE w każdym miejscu w Polsce brzmi wyjątkowo atrakcyjnie. Ty także możesz stać się jego posiadaczem. Gęsto rozmieszczona w całej Polsce sieć nadajników Netii sprawia, że praktycznie wszędzie możesz pozostać w kontakcie z bliskimi. W Komornikach możesz w prosty sposób podpisać umowę z naszą firmą, a następnie udać się w dowolne miejsce i bez kłopotów używać nawigacji samochodowej, oglądać w trasie filmy, czy prowadzić rozmowy wideo za pośrednictwem globalnej sieci. Nasze pakiety mają nawet do 100 GB danych do wykorzystania na okres jednego miesiąca. 

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami