NETIA Krotoszyn - internet, telewizja, telefon

Chcesz mieć superszybki Internet stacjonarny w swoim domu? Wbrew pozorom znalezienie odpowiedniej oferty nie jest wcale takie trudne. Wystarczy wybrać odpowiedniego dostawcę, który od lat cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów. Na pewno do takich należy Netia, która świadczy swoje usługi na terenie Krotoszyna. Firma ta posiada bardzo ciekawe oferty Internetu przewodowego, które zachwycają stałych i przyciągają nowych użytkowników. Dodatkowo jakość świadczonych usług potwierdzona jest opiniami klientów Netii w Krotoszynie.

Internet Netii w Krotoszynie

Na pewno nie wyobrażasz sobie Internetu stacjonarnego, który byłby ograniczony limitami danych, przecież dostęp do sieci domowej nie może być przerwany w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego właśnie w ofercie Netii w Krotoszynie jedynym ograniczeniem jest prędkość. W podstawowym pakiecie danych otrzymujesz dostęp do Internetu przewodowego o szybkości 300 Mb/s. Jest to prędkość, która umożliwia bardzo swobodne korzystanie z sieci nawet przez kilku użytkowników w jednym momencie. Z kolei oglądanie filmów, seriali czy granie w gry online będzie zawsze odbywać się bez opóźnień i zakłóceń. Spowoduje to, że nigdy nie odczujesz dyskomfortu podczas korzystania z Internetu od Netii w Krotoszynie.

Wyższe prędkości dostosowane do Twoich potrzeb

Oczywiście, jeśli wykorzystujesz Internet przewodowy do pracy albo po prostu interesują Cię większe prędkości, możesz za niewielką dopłatą zwiększyć szybkość dostarczanej usługi. W takim przypadku Netia w Krotoszynie może zaproponować Ci dostęp do sieci o szybkości 500 Mb/s czy 1 Gb/s. Przy takich wartościach pobranie nawet bardzo dużego pliku zajmie jedynie kilka minut. Potwierdzają to opinie zadowolonych klientów krotoszyńskiej Netii.

Światłowód od Netii w Krotoszynie

Zawsze możesz sprawdzić, czy jesteś w zasięgu światłowodów w Krotoszynie. Obecnie technologia ta uznawana jest za najbardziej nowoczesną pod względem jakości i stabilności dostarczanego Internetu przewodowego. Dodatkowo światłowód to także bezpieczeństwo, ponieważ sieć ta odporna jest na działanie złośliwego oprogramowania. Z kolei opinie klientów Netii w Krotoszynie na temat Internetu stacjonarnego są zawsze pozytywne, a zatem dołącz do grona zadowolonych użytkowników i ciesz się dostępem do superszybkiej sieci od Netii.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami