NETIA Leszno - internet, telewizja, telefon

Nowe technologie bardzo mocno wpłynęły na nasze życie, znacznie je ułatwiając. Jednak wiele z nich potrzebuje dostępu do szybkiego Internetu. Mowa tutaj m.in. o smartfonach, komputerach czy telewizorach. Warto więc wybrać odpowiedniego dostawcę, który spełni nasze oczekiwania i uchroni nas przed nieoczekiwanymi przerwami w dostawie czy złym sygnałem Internetu. Powstaje wtedy pytanie, z jakiej oferty skorzystać, aby być w pełni zadowolonym.

Internet Netii na terenie Leszna

Netia działająca w Lesznie od lat zaskakuje swoich klientów bardzo ciekawymi ofertami, które dostosowane są do ich aktualnych potrzeb. A zatem wybierając Internet stacjonarny, nie musisz martwić się limitami danych. Podczas podpisywania umowy wybierasz jedynie prędkość, z jaką Internet od Netii zostanie do Ciebie dostarczony. Oczywiście prędkość ta jest bardzo wysoka, w podstawowym pakiecie otrzymujesz aż 300 Mb/s. Przy takiej wartości Internet przewodowy umożliwi Ci pobieranie i wysyłanie większych plików nawet w kilka minut. Również różnego rodzaju gry komputerowe będą działać bez opóźnień. Trzeba także zaznaczyć, że w każdej chwili za niewielką opłatą możesz zwiększyć prędkość Internetu stacjonarnego do 500 Mb/s lub 1 Gb/s. Dzięki temu z Internetu przewodowego może jednocześnie korzystać kilka urządzeń, nie powodując przy tym pogorszenia działania sieci.

Każda z przedstawianych prędkości w pełni zaspokaja potrzeby klientów, co potwierdzają opinie na temat działania oferty Netii w Lesznie.

Światłowód w Lesznie

Sprawdź także, czy jesteś w zasięgu światłowodów w Lesznie. Obecnie technologia ta uznawana jest za najnowocześniejszą formę dostarczania Internetu przewodowego. Charakteryzuje się niezwykłą stabilnością sieci. Dzięki temu możesz spokojnie oglądać filmy z wysoką jakością obrazu oraz grać w gry online, które potrzebują dobrego połączenia z Internetem stacjonarnym. Ponadto światłowód w Lesznie to także bezpieczeństwo, gdyż jest bardzo odporny na działanie złośliwego oprogramowania.
Sprawdź zatem ofertę Netii dla Leszna i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy swoimi opiniami polecają Netię swoim znajomym.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami