NETIA Lipno - internet, telewizja, telefon

Przyznasz na pewno, że dostęp do Internetu dzisiaj jest rzeczą bardzo oczywistą. Szerokie oferty abonamentowe u operatorów sieci komórkowych pozwoliły być online praktycznie w każdym miejscu. Podobnie jest kiedy mowa o naszych domach. Tutaj również potrzebny jest super szybki Internet stacjonarny, który nie będzie ograniczony żadnymi limitami pod względem wykorzystania danych. Dlatego ważne, abyś podczas zawierania umowy zwracał na to uwagę. Jednym z operatorów, który nie ogranicza swoich klientów, jest Netia w Lipnie. Internet właśnie tego usługodawcy przyłącza w domach nasza firma.

Internet od Netii w Lipnie

Wybierając Internet przewodowy od Netii w Lipnie, otrzymujesz dostęp do sieci, której podstawowa prędkość wynosi 300 Mb/s. Jest to wartość, która umożliwia swobodne korzystanie z sieci bez względu na porę dnia czy liczbę użytkowników w domu. A zatem każdy film czy serial na popularnych serwisach takich jak Netflix, czy HBO GO będzie odtwarzany w wysokiej jakości bez obawy o buforowanie treści podczas oglądania. Także różnego rodzaju gry online będą działać bez najmniejszego zarzutu.

Większe prędkości z myślą o Twoich potrzebach

Oczywiście zawsze możesz za niewielką dopłatą zwiększyć podstawową prędkość i otrzymać dostęp do sieci o szybkości nawet 1 Gb/s. Wszystko zależy od Twoich aktualnych potrzeb. Najwyższe prędkości, a więc te osiągające 1 Gb/s są w stanie umożliwić pobieranie bardzo dużych plików w zaledwie kilka minut. Pomogą także kiedy Twoja praca zawodowa opiera się na działaniach zdalnych, np. w branży informatycznej. Potwierdzają to opinie klientów Netii w Lipnie, którzy są w pełni zadowoleni ze świadczonych usług.

Światłowód Lipno

Podczas zawierania umowy możesz sprawdzić, czy jesteś w zasięgu technologii światłowodowej w Lipnie. Dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania? Światłowód charakteryzuje się niezwykłą stabilnością połączenia bez względu na aktualne obciążenia sieci. Ma to szczególne znaczenie podczas rozgrywek online, ponieważ bardzo małe opóźnienia na pewno wpłyną na jakość Twojej gry. Dodatkowo będziesz bardziej chroniony przed działaniem złośliwego oprogramowania, co ważne jest podczas korzystania z usług bankowości elektronicznej czy internetowych zakupów.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami