NETIA Luboń - internet, telewizja, telefon

Internet w domu jest rzeczą bardzo ważną. Przyznasz na pewno, że szczególnie ostatnie miesiące pokazały, iż praca czy nauka może odbywać się w formie zdalnej, do której potrzebne jest właśnie dobre połączenie z siecią. Z kolei kiedy mowa o rozrywce, a więc oglądaniu ulubionych filmów czy seriali to również potrzebujemy Internetu stacjonarnego z zadowalającą prędkością. Dlatego ważne jest, aby zawierana umowa była dla nas jak najbardziej satysfakcjonująca. Zatem jakiego operatora wybrać?

Internet Netia w Luboniu

Z myślą o Tobie i Twoich potrzebach została przygotowana bardzo atrakcyjna oferta Internetu przewodowego. Bowiem wybierasz w niej jedynie prędkość, z jaką będzie dla Ciebie dostarczana usługa. A zatem nie zostaniesz ograniczony żadnymi limitami danych, co jest szczególnie ważne, kiedy korzystasz z Internetu domowego. W pakiecie podstawowym otrzymujesz połączenie z siecią o prędkości aż 300 Mb/s. Taka wartość umożliwia swobodne oglądanie materiałów na popularnych serwisach takich jak Netflix czy HBO GO w najwyższej jakości, bez obawy o buforowanie w trakcie odtwarzania. Również aplikacje umożliwiające kontakt z innymi osobami będą płynnie przesyłać obraz.

Wyższe prędkości od Netii w Luboniu

Wybierając Internet od Netii w Luboniu, możesz za niewielką dopłatą zwiększyć podstawową prędkość i otrzymać dostęp do sieci o szybkości nawet 1 Gb/s. Tutaj pobieranie nawet większych plików zajmie Ci jedynie kilka minut. Także granie w gry online będzie należało do przyjemności bez obawy o większe opóźnienia w przesyłaniu danych. Potwierdzają to liczne opinie abonentów Netii w Luboniu.

Światłowód od Netii w Luboniu

Już teraz możesz skorzystać także w oferty światłowodowej w Luboniu. Cała technologia polega na przesyłaniu danych poprzez specjalne przewody o grubości ludzkiego włosa. Tak dostarczany Internet stacjonarny jest bardzo stabilny i odporny na przeciążenia sieci. Także zwiększona jest ochrona sieci przed działaniem złośliwego oprogramowania. Sprawdź zatem, czy jesteś w zasięgu światłowodów i dołącz do grona zadowolonych klientów.
Nasza firma zajmuje się podłączaniem Internetu od Netii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami