NETIA Ostrów Wielkopolski - internet, telewizja, telefon

Internet stał się nieodłącznym elementem naszego życia. Prawdę mówiąc, ciężko nam sobie wyobrazić dzień bez dostępu do sieci. Przecież oprócz spraw służbowych czy związanych z edukacją Internet pozwala nam zorganizować wolny czas po ciężkim dniu obowiązków. Z kolei wprowadzane coraz to nowsze technologie sprawiają, że możemy mieć dostęp do sieci o niesamowitej prędkości bez względu na porę dnia czy nocy. Ważne jest jednak, aby wybrać dobrego dostawcę, który zaspokoi nasze oczekiwania.

Internet Netia w Ostrowie Wielkopolskim

Z myślą o Twoich potrzebach Netia, której usługi świadczone są na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, przygotowała niesamowite oferty. Co ciekawe potrafią zadowolić one nawet najbardziej wymagających klientów. A zatem co zyskujesz, wybierając Netię w Ostrowie Wlkp.? Najważniejsze jest to, że nie jesteś ograniczony limitem danych. Możesz więc korzystać z Internetu stacjonarnego bez obaw. Podczas zawierania umowy z Netią w Ostrowie Wielkopolskim określasz jedynie prędkość, jaka Cię będzie zadowalać. Oczywiście w podstawowym pakiecie otrzymujesz dostęp do sieci o prędkości aż 300 Mb/s. Jest to wartość, która pozwala na swobodne przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy granie w gry potrzebujące stabilnego połączenia.

Internet przewodowy w Ostrowie Wielkopolskim – prędkość

Wybierając Internet przewodowy od Netii w Ostrowie Wlkp. możesz według własnych potrzeb zwiększyć prędkość do 500 Mb/s czy nawet 1 Gb/s. Przy takich wartościach pobranie większego pliku zajmie tylko kilka minut. Z kolei korzystanie jednocześnie z Internetu na kilku urządzeniach nie spowoduje żadnych zakłóceń.

Światłowód w Ostrowie Wielkopolskim

Obecnie technologia oparta na światłowodach uznawana jest za najbardziej nowoczesną. I rzeczywiście Internet dostarczany za pomocą światłowodów, które dostępne są także w Ostrowie Wielkopolskim, charakteryzuje się niesamowitą stabilnością połączenia oraz osiąga duże prędkości. Według opinii zadowolonych klientów, którzy skorzystali z oferty Netii w Ostrowie Wlkp. światłowód jest idealnym rozwiązaniem, z którego warto skorzystać.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami