NETIA Poznań - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Internet jest dla każdego z nas bardzo ważnym elementem codziennej rutyny. Ułatwia dostęp do informacji z całego świata, pozwala kontaktować się z wieloma osobami czy wspomaga pracę. Zalet jest naprawdę bardzo dużo, których przecież nie trzeba wszystkim wymieniać. Dlatego właśnie warto wybrać właściwą ofertę, z której będziesz w pełni usatysfakcjonowani. Jeśli mieszkasz na terenie Poznania i interesuje Cię światłowód – czytaj dalej i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Internet Netia w Poznaniu

Kolejnym miastem, w którym firma Netia świadczy swoje usługi jest Poznań. Z tego powodu przygotowana została specjalna oferta, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. Oczywiście cel jest jeden – zapewnienie Ci dostępu do sieci bez względu na porę dnia i nocy. Tego zadania podejmuje się właśnie Netia w Poznaniu. Poświadczyć o tym może wiele opinii zadowolonych klientów, korzystających z Internetu od Netii w Poznaniu.

Netia Poznań – oferta

Dla Twojej wygody została przygotowana specjalna oferta, dzięki której możesz cieszyć się dostępem do światłowodu od Netii w Poznaniu z niesamowitą prędkością. W podstawowym pakiecie otrzymujesz dostęp do sieci z prędkością do 300 Mb/s. Jest to prędkość umożliwiająca swobodne korzystanie z Internetu – w celach służbowych lub prywatnych. Przy tej prędkości bez problemu obejrzysz film lub będziesz mógł pobierać i wysyłać pliki w bardzo krótkim czasie.

Oczywiście wybierając ofertę Netii w Poznaniu, możesz zwiększyć prędkość przesyłu do 500 mb/s lub nawet 1 Gb/s. To już od Ciebie będzie zależeć, jaka opcja internetowa Cię interesuje. Dodatkowo usługi Netii w Poznaniu są związane nie tylko z siecią. Możesz również wykupić usługę telewizji, a nawet abonament telefoniczny. Jest to świetna opcja ze względu na prostotę umowy. Wszystkie potrzebne usługi, a więc Internet, telewizja i telefon, świadczone są przez jednego operatora.

Światłowód Netia w Poznaniu

Jak wiadomo, światłowód jest jedną z najnowocześniejszych technologii, która umożliwia swobodne przesyłanie danych. Wszystko to za sprawą światła podążającym poprzez specjalne przewody o grubości porównywalnej do ludzkiego włosa. Ważną kwestią jest także bezpieczeństwo. Światłowód cechuje także duża odporność na działanie osób z zewnątrz, a więc chroni Cię przed cyberatakami.

Opinie dotyczące usług Netii w Poznaniu i tej technologii zachęcają do wybrania właśnie oferty światłowodowej. Z tego powodu podczas zawierania umowy nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprawdzić, czy jesteś w zasięgu światłowodu od Netii w Poznaniu. Trzeba również zaznaczyć, że infrastruktura Netii w Poznaniu nieustannie się rozwija. Dlatego, jeśli w danym dniu nie będziesz w zasięgu światłowodów, to na pewno w najbliższym czasie się to zmieni.

Internet mobilny od Netii w Poznaniu

Internet nie tylko potrzebny jest w domu. Warto być w zasięgu również poza własnym mieszkaniem. Z tego właśnie powodu Netia w Poznaniu oferuje Ci możliwość zakupu Internetu mobilnego. Dzięki niemu będziesz mógł połączyć się z siecią gdziekolwiek się udasz. Nie ma znaczenia, czy będziesz w tramwaju, kawiarni, czy w parku. Zawsze będziesz mógł być online, a prędkość świadczonej usługi stale będzie na wysokim poziomie.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami