NETIA Swarzędz - internet, telewizja, telefon

Internet bardzo mocno odmienił nasze życie, chociaż jest stosunkowo młodym wynalazkiem. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie życie bez dostępu do sieci. Przecież technologia ta nie tylko pomaga nam w pracy, lecz przede wszystkim umożliwia kontakt z najbliższymi oraz zapewnia rozrywkę w wolnych chwilach. Być może pamiętasz jeszcze czasy, w których abonenci byli ograniczani limitami danych podczas korzystania z Internetu stacjonarnego. Oczywiście ówczesne pakiety nie pozwalały na swobodne korzystanie z sieci tak jak dzisiaj. Na szczęście szybki rozwój technologii sprawił, że pozostały jedynie wspomnienia, a rzeczywistość nieustannie nas zaskakuje. Jednak spośród wielu ofert, która będzie najkorzystniejsza? Na pewno ta dotycząca Internetu od Netii w Swarzędzu.

Internet od Netii w Swarzędzu 

Z myślą o nowych i stałych klientach Netia świadcząca swoje usługi na terenie Swarzędza przygotowała bardzo atrakcyjne oferty Internetu przewodowego. Trzeba tutaj zaznaczyć, że w żaden sposób nie jesteś ograniczany limitami danych. Jest to ważne, ponieważ przez cały okres rozliczeniowy możesz do woli korzystać z usługi bez względu na porę dnia czy liczbę użytkowników. A zatem podczas zawierania umowy na Internet stacjonarny określasz jedynie, z jaką prędkością Netia w Swarzędzu będzie dostarczać dla Ciebie usługę. W podstawowym pakiecie danych otrzymujesz dostęp do sieci o prędkości aż 300 Mb/s. Taka wartość w zupełności wystarcza podczas codziennego korzystania z Internetu przewodowego. Oczywiście prędkość ta będzie utrzymywana również podczas rozsyłania sieci w domu za pomocą routera. Trzeba tutaj zaznaczyć, że jedynym warunkiem jest dobór odpowiedniego sprzętu, który możesz otrzymać od Netii. Opinie klientów Netii w Swarzędzu potwierdzają nie tylko wysoką jakość usług, ale także dobrej jakości routery dołączane do umowy. 

Wyższe prędkości z myślą o Twoich potrzebach 

W każdej chwili możesz za niewielką dopłatą zwiększyć podstawową prędkość nawet do 1 Gb/s. Tutaj pobieranie nawet bardzo dużych plików będzie zajmowało zaledwie kilka minut. Z kolei oglądanie filmów czy seriali na popularnych serwisach, takich jak HBO GO czy Netflix odbędzie się bez żadnych opóźnień nawet przy większej ilości użytkowników w Twoim domu. Oczywiście nie trzeba wspominać już o grach online, które przecież potrzebują stabilnego łącza, aby osiągać jak najlepsze wyniki podczas zabawy. Wszystkie zalety super szybkiego Internetu przewodowego potwierdzają opinie klientów Netii w Swarzędzu. 

Światłowód od Netii

Na pewno słyszałeś o technologii światłowodowej, która zyskuje dużą popularność wśród klientów Netii. Obecnie jest to najnowocześniejszy sposób dostarczania Internetu stacjonarnego do Twojego domu. Jak sama nazwa wskazuje, usługa przesyłana zostaje za pomocą wiązek światła, które przemieszczają się w przewodach o grubości ludzkiego włosa. Co ważne, światłowód Netii charakteryzuje się niezwykłą stabilnością łącza oraz jest odporny na działanie złośliwego oprogramowania. Dzięki temu wszystkie Twoje dane są bezpieczne. Sprawdź zatem, czy znajdujesz się w zasięgu światłowodów od Netii i dołącz do grona zadowolonych klientów. 

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami