NETIA Szczecin - internet, telewizja, telefon

Zamów przez telefon:

Nasza firma zajmuje się sprzedażą usług Netii w Szczecinie oraz w innych polskich miastach. Jesteśmy autoryzowanym partnerem tego operatora telekomunikacyjnego, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wszystkie możliwości dostępne w regularnej ofercie Netii. Zajmujemy się sprzedażą kompleksowych rozwiązań komunikacyjnych online. Każda usługa zakupiona we współpracy z nami charakteryzuje się stabilnością i łatwością użytkowania. Sprawdź szczegóły naszej oferty i dobierz dla siebie produkt adekwatnie dla własnych możliwości i potrzeb. Netia w Szczecinie to bowiem jedyny słuszny wybór.

Netia – krótka historia firmy

Netia jest polskim operatorem telekomunikacyjnym. W początkowej fazie prowadzenia działalności Netia skupiała się wyłącznie na świadczeniu usług z zakresu połączeń głosowych. Wraz z rozwojem rynku i pojawianiem się technologicznie zaawansowanych rozwiązań, firma postanowiła poszerzyć swoją działalność o kolejne usługi, zgodne z oczekiwaniami klientów i aktualnie panującą modą. Obecnie Netia może pochwalić się wyjątkowo szybkim Internetem (światłowód) i usługami transmisji danych (internet mobilny) oraz atrakcyjnymi pakietami telewizyjnymi i multimedialną rozrywką. Obecnie w skład Grupy wchodzi między innymi Netia S.A. Internetia Sp. z o.o. i Petrotel Sp. z o.o. Netia może pochwalić się wysoce rozbudowaną światłowodową siecią szkieletową, która pozwala na połączenie sieci metropolitalnych Grupy w 50 miastach i zapewnienie kilkunastu niezależnych połączeń międzynarodowych. Między innymi dlatego też usługi Netii są dostępne w niemal każdym zakątku Polski, również w Szczecinie. Niezmiennie cieszą się one dużą popularnością!

Netia Szczecin

Każda osoba, która szuka wysokiej klasy operatora świadczącego usługi internetowe, telewizyjne i telefoniczne w Szczecinie, powinna skorzystać z usług Netii. Oferta Netii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nie ma znaczenia czy jesteś mieszkańcem Szczecina, czy też prowadzisz na terenie tej miejscowości firmę. Do Twojej dyspozycji pozostają pojedyncze usługi – Internet, telefon, telewizja oraz atrakcyjne pakiety zbiorcze. Wszystkie poszczególne usługi i pakiety podzielone są na kilka różnorodnych propozycji pod względem parametrów technicznych i cen. Dzięki temu z łatwością możesz znaleźć produkt dostosowany do Twoich możliwości finansowych i indywidualnych oczekiwań.

Warto podkreślić, że Netia w Szczecinie cieszy się ogromną popularnością. Szczecinianie doceniają stabilność usług, prędkość Internetu, która przekracza nawet 100 Mb/s, atrakcyjne ceny i różnorodność oferty. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług Netii, nie musisz obawiać się żadnych komplikacji na którymkolwiek etapie świadczenia usługi. Netia to bowiem gwarancja uczciwości i transparentności. Jako mieszkaniec Szczecina możesz być pewny, że wybierając usługi Netii, otrzymujesz gwarancję niezawodności, bezawaryjności i stabilności każdej usługi.

Zasięg Netii w województwie zachodniopomorskim:

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.
Znalazłeś się na tej stronie, ponieważ prawdopodobnie szukasz usługi Internetu, telewizji lub telefonu. Mamy gotowe oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Zadzwoń do nas i przekonaj się sam albo zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Wyślij nam swój numer

LUB

Skontaktuj się z nami