Kup Usługi

Salon Sprzedaży Netii, Plusa i Polsat Box – Elbląg

ul. 12 Lutego 16-20

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

tel. 55 649 12 11

Wiktoria – Doradca Klienta

tel. 607 832 299

W naszym salonie Netii w Elblągu można nabyć wszystkie usługi dostępne w regularnej ofercie operatora, bowiem jesteśmy ich autoryzowanym partnerem. We współpracy z nami możesz więc wykupić kompleksowe i intuicyjne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line. Wysoce rozbudowana oferta to różnorodne pojedyncze usługi internetowe (światłowód oraz internet mobilny), telewizyjne i telefoniczne oraz specjalne pakiety łączące poszczególne usługi o różnych parametrach. Odwiedź nasz salon Netii w Elblągu i znajdź rozwiązanie na miarę swoich potrzeb.

Salon Netia – Elbląg

W naszym salonie Netii w Elblągu możesz kupić usługi internetowe (światłowód, internet mobilny 5G, internet domowy ODU-IDU), telefoniczne (stacjonarne i komórkowe) i telewizyjne. Zapraszamy do odwiedzin naszego punktu zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Salon Netii w Elblągu znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy 12 Lutego 16-20. Wszystkie osoby zainteresowane ofertą Netii mogą więc z łatwością do nas dotrzeć.

W ofercie naszego salonu Netii w Elblągu znajdziesz pojedyncze usługi oraz rozbudowane pakiety charakteryzujące się różnymi parametrami. Warto podkreślić, iż poszczególne usługi w jednej paczce są nieco tańsze, dlatego, jeśli jesteś zainteresowany więcej niż jedną usługą, zdecyduj się na zakup atrakcyjnego pakietu.

Zdajemy sobie sprawę, iż oferta operatora telekomunikacyjnego Netia jest wysoce rozbudowana, co może sprawiać problemy w trakcie dokonywania wyboru. Z tego też względu w naszym salonie Netii w Elblągu zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę na temat każdego produktu, pozwalającą dobrać adekwatne rozwiązanie do indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Opowiedz więc o swoich wymaganiach doradcy, a on zajmie się całą resztą. Zależy nam bowiem na tym, aby maksymalnie uprościć proces dokonywania zakupu. Nasi Doradcy oczywiście przeprowadzą Cię przez wszystkie kroki. Wyjaśnią wszelkie formalności i istotne kwestie. Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów i drobnego druczku w umowach. Z nami wszystko jest jasne, klarowne i uczciwe.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.