Kup Usługi

Netia Białystok – odwiedź nasz punkt obsługi klienta

Salon Sprzedaży Netii, Plusa i Polsat Box – Białystok

ul. Białówny 2/1

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

tel. 85 8 111 222

Agnieszka – Doradca Klienta

Wszyscy od wielu lat obserwujemy coraz większy postęp technologiczny. Skutkuje on opracowywaniem nowych rozwiązań, tworzeniem bardziej zaawansowanych urządzeń elektronicznych a także większą ilość usprawnień, które są obecne w różnych sferach naszego życia. Dziś możemy więcej i warto to wykorzystać. Dlatego też nasza firma aktywnie uczestniczy we wdrażaniu tego, co nowe i skuteczne, byś Ty oraz inni klienci odczuli znaczny wzrost komfortu podczas wykonywania codziennych czynności. Jesteś ciekawy co dokładnie możemy Ci zaoferować? Odwiedź salon Netii w Białymstoku lub zapoznaj się informacjami na naszej stronie internetowej.

 

Światłowód w Białymstoku? Sprawdź naszą kompleksową ofertę!


Trudno obecnie wyobrazić sobie życie bez laptopa czy smartfona. Służą nam one do pracy, rozrywki i do pozostawania w kontakcie z innymi osobami. Podstawą, która umożliwia korzystanie z pełni ich możliwości jest dostęp do Internetu. Ten oferowany przez Netię posiada znakomity zasięg, który przekłada się na płynną transmisję oraz niezawodność. W zależności od potrzeb, możesz zaopatrzyć się w Internet stacjonarny lub w Internet mobilny.
Oprócz Internetu, z przyjemnością zapewnimy Ci także dostęp do telewizji i usług telefonicznych. Doskonale wiemy, że nasi klienci cenią sobie elastyczność, dlatego sam możesz określić, czy zadowoli Cię 78 kanałów, czy zdecydujesz się na najbardziej rozszerzony wariant gwarantujący aż 183 kanały o różnorodnej tematyce.

Netia Białystok– opinie, kontakt? Sprawdź nas!


Nawiązując z nami współpracę będziesz mógł cieszyć się nielimitowanymi połączeniami wykonywanymi z telefonu stacjonarnego za jedyne 30 zł miesięcznie. Przygotowaliśmy coś także dla użytkowników telefonów komórkowych, a jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze, możesz zdecydować się na skorzystanie ze specjalnych pakietów, które łączą w sobie między innymi telewizję i Internet. Jesteś zainteresowany? W takim razie jeśli mieszkasz na stałe lub tymczasowo przebywasz w Białymstoku, odwiedź salon Netia. Tam nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania i pomogą w dopełnieniu niezbędnych formalności. Zapraszamy!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.