Kup Usługi

NETIA - zasięg, dostępność i mapa

Na szczęście już dawno minęły czasy, kiedy to mniejsze miejscowości były wykluczone cyfrowo, a przez to także społecznie. Wraz z rozwojem technologii zwiększa się zasięg przesyłu danych. A to oznacza większą dostępność oferty najszybszego internetu, telefonii oraz TV! Przed podjęciem decyzji o wyborze operatora, warto dokładnie sprawdzić kwestię zasięgu dla danej lokalizacji. Poniżej możesz sam sprawdzić dostępność usług Netii (światłowód, TV i nie tylko) na terenie całego kraju.

Telewizja i internet w najlepszej cenie + świetny zasięg - Netia

Na tej stronie znajdziesz rzetelne informacje na temat dostępności naszych usług w Twoim regionie. Interesuje Cię internet dla firm lub do domu (mobilny bądź stacjonarny), a może pakiet internetu i telewizji? Nasze usługi są dostępne we wszystkich 16 województwach Polski – i to nie tylko w dużych miastach, ale też mniejszych miejscowościach. Co więcej, obszar ten stale się powiększa – robimy wszystko, by być w Twoim domu i firmie, niezależnie od lokalizacji. Netia posiada rozbudowaną sieć wież telekomunikacyjnych, a tym samym świetne łącza i szeroki zasięg. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić szybki przesył danych oraz stabilne łącze i stały sygnał klientom nawet z odległych zakątków Polski.

Nie możesz znaleźć na liście swojej lokalizacji? Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą – zweryfikujemy informacje i dołożymy wszelkich starań, żebyś mógł cieszyć się wysokiej jakości połączeniem w Twoim domu, biurze i nie tylko.

Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst Tekst

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.