Kup Usługi

Salon Sprzedaży Netii, Plusa i Polsat Box – Suwałki

ul. Witosa 4A

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

Marta – Doradca Klienta

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Netia, dlatego w naszych salonach możesz kupić wszystkie usługi tego znanego polskiego operatora. Oferujemy kompleksowe i intuicyjne w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne on-line. Do Twojej dyspozycji oddajemy szybki, stacjonarny dostęp do Internetu, usługi transmisji danych, atrakcyjne pakiety telewizyjne i multimedialną rozrywkę. Skontaktuj się z przedstawicielami Netii w Suwałkach i zapytaj o szczegóły oferty naszych doradców.

Netia – co warto o niej wiedzieć?

Netia powstała na początku lat 90. ubiegłego wieku. Polscy przedsiębiorcy postanowili założyć przedsiębiorstwo, świadczące usługi telekomunikacyjne. Z biegiem lat oferta Netii znacznie się poszerzyła. W jej skład weszły również wysoce zaawansowane technologicznie usługi internetowe i telewizyjne. Firma w szybkim tempie odniosła niebywały sukces. Klienci chętnie korzystają z usług tego operatora, bowiem gwarantuje on stabilność usług, wysoką jakość i opiekę posprzedażową. Grupa Netia dysponuje wysoce rozbudowaną światłowodową siecią szkieletową, która liczy ponad 20 000 km długości. Dzięki temu usługi Netii dostępne są w ponad 50 miastach. Większość łączy Netii pozwala na przesyłanie danych z prędkością powyżej 100 Mb/s.

Internet światłowodowy od Netia

Internet światłowodowy to innowacyjna technologia, która zmienia sposób, w jaki doświadczamy dostępu do internetu. Przesyłanie danych za pomocą światłowodów opiera się na transmisji światła przez cienkie włókna szklane lub plastikowe, co umożliwia niesamowicie szybkie i stabilne połączenie. Jednym z kluczowych atutów tego rodzaju internetu jest jego przepustowość, która jest znacznie większa niż w przypadku tradycyjnych kabli miedzianych. To oznacza, że użytkownicy mogą korzystać z wielu urządzeń, strumieniowej transmisji wideo w jakości 4K, gier online i innych wymagających aplikacji, bez obaw o spowolnienia czy opóźnienia.

Dodatkową zaletą jest odporność światłowodu na zakłócenia elektromagnetyczne, co sprawia, że połączenie jest bardziej niezawodne. Internet światłowodowy to nie tylko prędkość i stabilność, ale także możliwość korzystania z najnowszych technologii, co czyni go idealnym wyborem dla osób ceniących sobie najwyższą jakość połączenia internetowego.

TV Netia – gdzie się zgłosić w Suwałkach?

Nasz partnerski salon Netii w Suwałkach znajduje się przy ulicy Wincentego Witosa 4A. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji punktu każda osoba zainteresowana może z łatwością do nas dotrzeć. Szeroko rozwinięta infrastruktura w Suwałkach sprawia, że w niemal każdym przypadku możemy zaproponować możliwość skorzystania z oferty Netii. Do naszego salonu w Suwałkach zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

W trakcie odwiedzin lub kontaktu telefonicznego możesz zapytać o szczegóły naszej oferty. Oferujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i całościowe pakiety. U naszym salonie w Suwałkach zakupisz internet światłowodowy, internet mobilny, a także ofertę telewizyjną oraz telefoniczną. Warto podkreślić, że posiadamy różnorodne opcje, które pozwalają sporo zaoszczędzić.

Poszukujesz salonu Netii w innej lokalizacji? Sprawdź nasze pozostałe punkty stacjonarne, takie jak Netia Tczew

Internet i telewizja od Netia – sprawdź dostępność w Suwałkach

Jeśli nie jesteś do końca przekonany, które usługi najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby, skorzystaj z pomocy wykwalifikowanych pracowników, zatrudnionych w strukturach naszej firmy. Nasi doradcy chętnie wysłuchają wszystkich Twoich oczekiwań i na tej podstawie dobiorą najbardziej adekwatne rozwiązanie, zgodne z potrzebami i założonym budżetem. Przedstawiciele wyjaśnią również wszelkie kwestie związane z formalnościami i umówieniem montażu.

Nie musisz obawiać się ukrytych kosztów i niedopowiedzeń. Obowiązkiem naszych przedstawicieli handlowych jest poinformowanie Cię o wszystkich istotnych aspektach, które będą bezpośrednio wpływały na ostateczny koszt usługi. W naszej pracy stawiamy bowiem przede wszystkim na uczciwość i transparentność. Możesz być więc pewien, że w trosce o Twój komfort i wysoki poziom zadowolenia po wyjściu z salonu, zadbamy o każdy szczegół. Zależy nam, aby wizyta w naszym salonie Netii w Suwałkach przebiegła zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.