Kup Usługi

Salon Sprzedaży Netii, Plusa i Polsat Box – Elbląg

ul. Rybacka 36A

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

tel. 55 64 22 777

Natalia – Doradca Klienta

tel. 607 851 757

Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem i możliwość dokładnego poznania Twoich potrzeb oraz oczekiwań, by móc zaproponować Ci jak najlepszą ofertę. Dlatego zapraszamy do naszego stacjonarnego punktu w Elblągu. Znajdziesz nas przy ulicy Rybackiej 36A- atrakcyjna lokalizacja sprawia, że łatwo do nas trafić.

Autoryzowany partner firmy Netia – Elbląg

Internet, telefon, a może pakiet TV? Niezależnie od Twoich potrzeb przygotujemy ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Nasi doradcy to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie usług telekomunikacyjnych, którzy z chęcią odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują dogodne rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nieważne, czy potrzebujesz tylko internetu czy może kompleksowej oferty – szeroki wachlarz usług Netii z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Netia – kompleksowa oferta

Rozwój technologii sprawił, że wiele osób nie wyobraża sobie życia bez stałego dostępu do internetu, komunikacji przez telefon czy też możliwości oglądania telewizji o dowolnej porze dnia i nocy. Doskonale rozumiemy te potrzeby – jesteśmy po to, by je zaspokoić. Możesz u nas kupić atrakcyjne pakiety internetowe, telefoniczne, a także telewizyjne. Zakres usług dopasujemy do Twoich realnych potrzeb, a także dostępnego budżetu. Co więcej, oferujemy zarówno pojedyncze usługi, jak i ciekawe pakiety – naprawdę jest w czym wybierać! Dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.