Salon Sprzedaży
Netii, Plusa i Polsat Box – Tczew

ul. J. Dąbrowskiego 18

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 9.00 – 17.00

tel. 58 777 55 65

Beata – Doradca Klienta

tel. 607 870 649

W naszym salonie nabyć można wszystkie usługi znanego i cenionego operatora telekomunikacyjnego, jakim jest Netia. Dzięki temu, iż jesteśmy autoryzowanym partnerem Netii, możemy zaoferować Ci kompleksowe i łatwe w użytkowaniu rozwiązania komunikacyjne online. W naszej ofercie znajdziesz usługi internetowe, telewizyjne i telefoniczne. Przyjdź do naszego salonu Netii w Tczewie i sprawdź szczegóły oferty. Nasi przedstawiciele chętnie dobiorą adekwatne rozwiązanie dla Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Historia Netii

Początkowo Netia zajmowała się świadczeniem usług związanych z połączeniami głosowymi. Z biegiem lat firma wdrażała kolejne rozwiązania technologiczne, co zaowocowało znacznym poszerzeniem oferty. Obecnie flagowe produkty Netii to szybki, stacjonarny dostęp do Internetu – światłowód, usługi transmisji danych, czyli internet mobilny oraz rozbudowane pakiety telewizyjne i multimedialna rozrywka. Grupa Netia posiada wysoce rozwiniętą sieć szkieletową. 20 tysięcy km długości sieci światłowodowej pozwala łączyć sieci metropolitalne grupy w 50 miastach oraz zapewniać kilkanaście niezależnych połączeń międzynarodowych. Co to oznacza? Przede wszystkim dużą stabilność połączeń oraz brak problemu z zasięgiem.

Salon Netia – Tczew

Nasz salon sprzedaży Netii w Tczewie znajduje się w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej lokalizacji, przy ulicy Dąbrowskiego 18. Świadczymy usługi na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Możesz przyjść do naszego salonu i zapytać o szczegóły usług internetowych, telewizyjnych i telefonicznych. Zapraszamy do odwiedzin naszego punktu, w którym wykwalifikowani przedstawiciele handlowi opowiedzą o szczegółach oferty.

W naszej ofercie znajdziesz pojedyncze usługi oraz zbiorcze pakiety, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli nie jesteś w stanie wybrać rozwiązania adekwatnego do własnych oczekiwań spośród wysoce rozbudowanej oferty, możesz skorzystać z pomocy naszych doradców. Przykładamy bowiem ogromną wagę do tego, aby w salonie Netii w Tczewie nasi klienci mieli łatwy dostęp do wszelkich istotnych informacji. Nasi doradcy chętnie wysłuchają więc Twoich oczekiwań i na tej podstawie dobiorą najbardziej adekwatne rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania. Dzięki wysoce rozbudowanej ofercie możesz postawić na usługi, które nie tylko będą zgodne z Twoimi indywidualnymi potrzebami, ale również z możliwościami finansowymi.

Przy podpisywaniu umowy, przedstawiciele zatrudnieni w naszym salonie Netii w Tczewie, poinformują Cię o wszelkich istotnych kwestiach związanych z formalnościami. Nie musisz więc obawiać się ukrytych kosztów. Współpraca z naszym salonem Netii w Tczewie to bowiem gwarancja uczciwości i transparentności.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.