Kup Usługi

Netia Pakiet M – sprawdź listę kanałów!

Lista kanałów –

Okres trwania umowy: 24 miesiące

#300 M 4K

65 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
 
 
# pobieranie do 300 Mb/s
# 99 kanałów
# router Wi-Fi w cenie
# dekoder 4K w cenie
 
 

#600 M 4K

75 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
 
 
# pobieranie do 600 Mb/s
# 99 kanałów
# router Wi-Fi 6 w cenie
# dekoder 4K w cenie
 
 

#1000 M 4K

85 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
 
 
# pobieranie do 1 Gb/s
# 99 kanałów
# router Wi-Fi 6 w cenie
# dekoder 4K w cenie


 

Prezentowana oferta Netii S.A.: „Nieziemska Rozrywka” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Po upływie 24 miesięcy cena abonamentu wzrośnie o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr, Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów M 4K, L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe dodatkowo kanał Insight TV 4K. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl.

REGULAMINY I CENNIKI

Oferowany przez nas “Pakiet M” został stworzony dla najbardziej wymagających Klientów. Zróżnicowane pod względem ceny oraz możliwości przesyłowych pakiety powodują, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejszą propozycję dla swoich potrzeb. Ciesz się telewizją w jakości 4K dzięki zastosowaniu nowoczesnego światłowodu oraz dekodera. Zyskaj dostęp do 99 kanałów tematycznych (także w jakości HD), które zadowolą wszystkich członków Twojej rodziny. A to wszystko już od 65 złotych miesięcznie!
Bądź zawsze na bieżąco z wydarzeniami politycznymi i sportowymi, a także z nowościami filmowymi. Oferowany przez nas “Pakiet M” to gwarancja rozrywki i wiedzy w jednym miejscu. W ramach prowadzonych działań zapewniamy nagrywarkę z 7-dniową historią wstecz oraz pakiet dla dzieci za jedyne 10 zł miesięcznie. Dostarczamy wszystko to, czego potrzebujesz!

 

Pakiet M od Netia – sprawdź, co oferujemy


Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone liczne realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.
Netia – telewizja nie tylko dla koneserów kina domowego
Czy wyobrażasz sobie codzienność bez telewizji? Obecnie w niemal każdym domu znajduje się co najmniej jeden odbiornik. Nierzadko jest najważniejszym źródłem wiedzy o bieżących wydarzeniach. Nie da się ukryć, że programy telewizyjne służą też do przyjemności – emocjonujący serial z bliską osobą czy rodzinny seans z dziećmi to z pewnością dla wielu najbardziej wyczekiwane chwile relaksu po wyczerpującym dniu. Współczesna telewizja to nieskończenie wiele możliwości, do których masz swobodny dostęp. Zadbaj o potrzeby całej rodziny i wybierz ofertę dopasowaną do Waszych wysublimowanych potrzeb – podaruj sobie “GigaRozrywkę”!

 

Netia Pakiet M – nowoczesna telewizja w zasięgu ręki


Poszukujesz alternatywy dla anteny naziemnej? Planujesz zmienić dotychczasowego operatora? Obecnie telewizja ma znacznie więcej do zaoferowania niż ta, którą pamiętasz z przeszłości. Współczesne pakiety sukcesywnie zastępują często wybieraną dotąd telewizję naziemną, która zapewniała jedynie podstawowy zestaw kanałów, bardzo ograniczony ze względu na dość zawodny sygnał telewizyjny. Dziś masz do wyboru wiele opcji i setki programów. Postaw na telewizję z Netii i uzyskaj dostęp do propozycji znanych i uwielbianych nadawców, takich jak Discovery czy Polsat. Nie rezygnuj z kanałów filmowych, sportowych, a także tych, które pokochają najmłodsi odbiorcy.

 

Netia – telewizja i pakiety dopasowane do potrzeb


Oczekiwania współczesnych odbiorców są bardzo zróżnicowane – każdy lubi oglądać w telewizji coś innego. Netia znalazła jednak rozwiązanie, dzięki któremu nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie opcję dla siebie. Pakiety telewizji Netia łączą w sobie kanały informacyjne, filmowe, sportowe, a nawet stacje dla dzieci, dzięki czemu cała rodzina może korzystać z rozrywki w ulubiony sposób. W każdym wybranym przez siebie pakiecie masz dostęp do wielu programów telewizyjnych, również w jakości HD. Postaw na Netię i ciesz się kinową jakością obrazu w domowym zaciszu!

 

Netia z telewizją i internetem – dlaczego to się opłaca?


Przeglądając oferty operatorów, z pewnością zauważysz, że przeważa w nich głównie opcja, która łączy w sobie zarówno internet, jak i telewizję. W naszej ofercie również jej nie zabrakło! W każdym domu istnieje potrzeba posiadania stabilnego i szybkiego połączenia z internetem oraz szerokiego wachlarza kanałów telewizyjnych. Dlaczego więc nie skorzystać z kompleksowej oferty? Telewizja i internet Netia w proponowanej przez nas opcji to aż 3 różne możliwości, dzięki którym dopasujesz rozrywkę do swoich oczekiwań. Takie połączenie to czysta oszczędność, łatwiejszy montaż i szybsza instalacja niż w przypadku wybrania tych usług oddzielnie. Kontroluj swoje wydatki i ułatw sobie życie, dzięki ofercie Netii!

 

Co znajdziesz w Pakiecie M 4K?


Telewizja i internet Netia w proponowanym przez nas Pakiecie M 4K to 3 wyjątkowe opcje. W każdej z nich znajdziesz aż 99 kanałów telewizyjnych i stabilne połączenie światłowodowe w różnych wariantach – oferujemy prędkość do 1 Gb/s! Co więcej, w każdym pakiecie otrzymujesz nowoczesny router Wi-Fi i dekoder 4K w cenie abonamentu. Pakiet M 4K to zróżnicowane kanały tematyczne – nie zabrakło w nim stacji muzycznych, sportowych, przyrodniczych i informacyjnych. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do GigaNagrywarki™. Ominął Cię odcinek ulubionego serialu? Z nagrywarką Netii nadrobisz zaległości.

 

Netia – w trosce o najbardziej wymagających użytkowników


Rozwój nowych technologii sprawił, że to, co konieczne, możesz bez trudu załatwić bez wychodzenia z domu. My również idziemy z duchem czasu – od teraz nie musisz tracić czasu na szukanie punktu sprzedaży w swoim mieście, by rozszerzyć swój pakiet telewizyjny. Zadzwoń i dokup dodatkowe usługi! Każdy z wybranych pakietów można wzbogacić o popularne kanały HBO, Canal+ czy Cinemax – za niewielką cenę możesz cieszyć się najnowszymi propozycjami filmowymi, bez konieczności odwiedzania kina. Brakuje Ci sportowych emocji? Żaden problem – Netia oferuje najlepsze kanały sportowe, takie jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Rozrywka nigdy nie była tak łatwo dostępna! Zadzwoń i zamów – resztą zajmiemy się my.


Zaufaj profesjonalistom – wybierz telewizję i internet Netia!


Podpisanie umowy z dostawcą usług telekomunikacyjnych może być banalnie proste – wystarczy, że kupisz usługi u nas! Skontaktuj się z nami telefonicznie – wybierzemy dla Ciebie najlepszą, skrojoną na miarę Twoich potrzeb ofertę, całkowicie online. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu ominą Cię kolejki w biurze obsługi klienta u operatora. Nie wiesz, które rozwiązanie będzie najkorzystniejsze? Żaden problem – dzięki doświadczeniu naszych konsultantów z pewnością wybierzesz najbardziej opłacalną ofertę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę wszystkich formalności – umówimy też montaż niezbędnych urządzeń, w dogodnym dla Ciebie terminie. W razie potrzeby służymy również pomocą techniczną. Skorzystaj z nowoczesnych możliwości i wybierz Pakiet M 4K w Netii!

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.