Kup Usługi

Netia Pakiet L – sprawdź naszą ofertę!

Lista kanałów –

Okres trwania umowy: 24 miesiące

#300 L 4K

90 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
 
 
# pobieranie do 300 Mb/s
# 185 kanałów
# router Wi-Fi w cenie
# dekoder 4K w cenie

 

 

#600 L 4K

100 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
 
 
# pobieranie do 600 Mb/s
# 185 kanałów
# router Wi-Fi w cenie
# dekoder 4K w cenie

 

 

#1000 L 4K

110 zł/mies.
z rabatami: 5 zł za zgody marketingowe
i 5 zł za e-fakturę
 
 
# pobieranie do 1 Gb/s
# 185 kanałów
# router Wi-Fi w cenie
# dekoder 4K w cenie


 

Prezentowana oferta Netii S.A.: „GigaRozrywka II” obowiązuje przy zawarciu Umowy na czas określony 24 pełnych Okresów Rozliczeniowych, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatów za e-fakturę (5 zł) oraz zgody marketingowe (5 zł). W przypadku rezygnacji lub niespełnienia warunków przyznania rabatów, cena wzrośnie o 10 zł. Po upływie 24 miesięcy cena abonamentu wzrośnie o 10 zł. Szybki Internet Max (300, 600, 1000) stanowi wyłącznie nazwę marketingową. Do Pakietu M 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 6 kanałów: Nick Jr, Nickelodeon Polska, Nicktoons, TeenNick, Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietu L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe 2 kanały: Cinemax HD, Cinemax 2 HD. Do Pakietów M 4K, L 4K Abonent otrzymuje promocyjnie na 24 Okresy Rozliczeniowe dodatkowo kanał Insight TV 4K. Usługa Internetowa oparta jest na parametrach jakości wynikających z maksymalnych parametrów technicznych danej technologii, w jakiej świadczona jest Usługa Internetowa, lub wynikających z ofertowych ustawień technicznych łącza. Parametry świadczenia Usługi Internetowej, w szczególności parametry prędkości oraz wpływu innych Usług na Usługę Internetową, dostępne są na stronie netia.pl.

REGULAMINY I CENNIKI

Szukasz sprawdzonego dostawcy telewizji, który świadczy kompleksowe usługi? Chcesz naprawdę mieć co oglądać w tv? Potrzebujesz niezawodnego, szybkiego internetu? Doskonale trafiłeś, w naszej ofercie Netia znajdziesz świetny Pakiet L, który odpowie na te potrzeby. Możesz w nim liczyć na pobieranie do 300Mb/s, prawie dwieście kanałów telewizyjnych, a także router i dekoder w cenie. Za mało? Sprawdź w takim razie pozostałe opcje tego pakietu, ponieważ nasza oferta dostosowuje się do Twoich potrzeb!


Netia Pakiet L – nie tylko telewizja, ale i internet!


Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług telekomunikacyjnych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi internet mobilny i stacjonarny, a także abonament telefonii komórkowej. W ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem Klientów naszej firmy cieszą się również usługi telewizyjne. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki NETIA, co powoduje, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.


Netia Pakiet L – lista kanałów


Dostarczane przez nas usługi telewizyjne są dostępne w kilku pakietach. Największym z nich jest pakiet L oferujący dostęp do aż 185 kanałów ze świata newsów, seriali, bajek oraz sportu. Kanały te są dostępne w jakości 4K, co umożliwia oglądanie ulubionych filmów oraz najważniejszych wydarzeń sportowych w bardzo wysokiej jakości.
Telewizja 4K jest dostępna o prędkości pobierania dochodzącej nawet do 1Gb/s. Znajdujący się w zestawie router Wi-Fi gwarantuje najwyższą jakość oraz stabilność połączenia. Nie czekaj i już teraz sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie! Pakiet L to niejedyne co mamy do zaoferowania. W naszym katalogu znajdziecie również inne opcje np. Pakiet M. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości przed podpisaniem umowy.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.