Salon Sprzedaży Netii –
Warszawa

Godziny otwarcia:
Pn. – Nd.: 9.00 – 21.00

Samuel – Doradca Klienta

tel. 511 300 610

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Netii, dlatego w naszym salonie w Warszawie możesz nabyć wszystkie usługi tego operatora. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe rozwiązania komunikacyjne on-line, które charakteryzują się stabilnością i łatwością w użytkowaniu. Zapraszamy do naszego punktu Netii w Warszawie. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą Ci najbardziej adekwatne rozwiązanie, zgodne z Twoimi oczekiwania i założonym budżetem.

Historia Netii

Netia to polski operator telekomunikacyjny, który funkcjonuje na rynku od wielu lat. Od samego początku firma cieszyła się dużym zaufaniem klientów! Na początku w ofercie znajdowały się usługi połączeń głosowych. Obecnie wachlarz usług tego operatora to również szybki Internet (światłowdów), usługi transmisji danych (internet mobilny), pakiety telewizyjne i multimedialna rozrywka. Z uwagi na wysoką jakość i stabilność wszystkich usług, Grupa Netia cieszy się ogromną popularnością. Wysoce rozbudowana światłowodowa sieć szkieletowa liczy ponad 20 tysięcy km długości. Co więcej, większość łączy gwarantuje możliwość przesyłania danych z prędkością wyższą niż nawet 100 Mb/s. Wszystkie usługi Netii są świadczone na jak najwyższym poziomie, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty usług cyfrowych. Pracownicy naszego salonu Netia w Warszawie chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania oraz rozwieją wątpliwości.

Salon Netia – Warszawa

Nasz salon Netii w Warszawie znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Rembielińskiej 20. Dzięki temu wszystkie osoby zainteresowane ofertą Netii będące mieszkańcami Warszawy i okolic, mogą z łatwością do nas dotrzeć. Zapraszamy do naszego warszawskiego punktu Netii zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Możesz zapytać naszych doradców o szczegóły związane z pojedynczymi usługami oraz całościowymi pakietami. Wysoce rozbudowana oferta pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych.

W naszym salonie Netii w Warszawie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Wystarczy więc, że przyjdziesz do nas i opowiesz o swoich oczekiwaniach, a nasi przedstawiciele chętnie opowiedzą Ci o adekwatnym dla Ciebie rozwiązaniu. Możesz skorzystać z pojedynczych usług internetowych, telewizyjnych i telekomunikacyjnych oraz z rozbudowanych pakietów zawierających kilka poszczególnych usług, które w jednej paczce są nieco tańsze. W salonie Netia w Warszawie stawiamy na transparentność i uczciwość, dlatego nasi pracownicy omówią z Tobą wszystkie szczegółowe informacje związane z formalnościami. Korzystając z naszych usług, nie musisz więc obawiać się ukrytych kosztów i szczegółów zapisanych drobnym druczkiem. Zależy nam na tym, aby każdy klient, który odwiedził nasz punkt sprzedaży Netii w Warszawie, był zadowolony z przeprowadzonej transakcji. Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego salonu Netii w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.