Kup Usługi

Netia dla firm – profesjonalne usługi dla Twojego biznesu

Zasób 249
Zasób 248
Zasób 246
Zasób 247
Wiarygodny partner w biznesie
Szybkość i
elastyczność
działania
Rozwijaj się razem z Nami
Zaufało nam ponad
100 tys. małych firm
Zasób 68
Netia BDI – Biznesowy Dostęp do
Internetu

Szybki ruch w biznesie

Sprawdź zalety Netia BDI

szybki ruch
nielimitowane rozmowy
Zasób 69
Netia Mobile
Nielimitowane rozmowy, SMS-y i
MMS-y, internet nawet
bez końca

Sprawdź zalety Netia Mobile

Szczegóły

Zasób 85

Telefon stacjonarny

Bez limitu

Szczegóły

obsługa klienta
Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jedną z wielu kwestii, o które należy zadbać jeszcze przed uruchomieniem działalności, jest zapewnienie odpowiedniego zaplecza telekomunikacyjnego. W biznesie liczy się elastyczność, jakość i niezawodność – właśnie dlatego oferty operatorów powinny być szyte na miarę potrzeb przedsiębiorców. Wybranie dopasowanych usług ma niebagatelne znaczenie dla funkcjonowania firmy i skuteczności pracowników. Poszukujesz operatora, który oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu? Chcesz poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstwa? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Netia – dostawca najlepszych usług dla firm! ​

Internet Netia – atrakcyjna oferta dla firm

Netia wspiera małe, średnie i duże przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach. W ofercie dla firm znajdziesz kompleksowe usługi telekomunikacyjne – proponujemy stały i szybki internet stacjonarny, który zwiększy efektywność pracy Twojego zespołu. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że stabilne łącze internetowe nie jest jedyną usługą, której potrzebują przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego w naszej ofercie nie zabrakło propozycji dla przedsiębiorstw, które chcą pozostać w kontakcie z klientami, współpracownikami i partnerami biznesowymi. Nie lubisz ograniczeń? Zatem Netia mobile dla firm spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że jeszcze szybciej i skuteczniej dotrzesz do nowych kontrahentów!  

Internet stacjonarny dla firm Netia – jakie masz możliwości?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku łącza internetowego w biznesie nie ma miejsca na kompromisy. Oferujemy rozwiązania, spośród których każdy przedsiębiorca – niezależnie od wielkości i charakteru prowadzonej działalności – będzie mógł wybrać rozwiązanie szyte na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Internet Netia dla firm można podzielić na dwie kategorie – jedną z nich jest internet asymetryczny, drugą zaś – symetryczny. Pierwsze rozwiązanie świetnie sprawdzi się w mniejszych przedsiębiorstwach. Charakteryzuje się nieco niższą przepustowością łącza przy wysyłaniu danych. Z kolei internet symetryczny zapewnia taką samą prędkość wysyłania i pobierania danych. ​

Netia dla biznesu – internet mobilny i nie tylko

Niezależnie od tego, na jaki internet dla swojej firmy się zdecydujesz, w Netii możesz liczyć na najlepsze parametry. Oferujemy prędkość przesyłania danych zgodną z zakupioną usługą i wysoką przepustowość. Zapewniamy też błyskawiczny transfer danych zarówno w ruchu krajowym, jak i międzynarodowym. W ramach oferty gwarantujemy pełną skalowalność, co oznacza, że możesz całkowicie dostosować parametry łącza do swoich potrzeb. Prędkość łącza asymetrycznego sięga do 1 GB/s, natomiast symetrycznego – do 100 GB/s. Decydując się na współpracę z Netią, stawiasz na nielimitowany dostęp do sieci i bogaty wachlarz usług dodatkowych, które stanowią cenne wsparcie zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Wybierz internet mobilny, ciesz się opcją internetu bez limitu i poznaj nasz światłowód dla firm. Wszystko to możesz mieć, jeśli odezwiesz się do naszych doradców i opowiesz o swoich potrzebach.  

​Internet dla firm bez limitu – telefon komórkowy i stacjonarny

Abonament komórkowy dla firm daje niemal nieograniczone możliwości. Powszechną praktyką obecnie dostępnych na rynku operatorów jest oferowanie nielimitowanych połączeń głosowych, SMS-ów i MMS-ów. Netia dla firm nie pozostaje w tyle – proponujemy abonament dla firm z internetem bez końca w atrakcyjnej cenie. Chcesz jeszcze bardziej obniżyć miesięczne koszty? Dobierz do swojego pakietu usługę telefonu stacjonarnego. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom możesz pozostać w stałym kontakcie z zespołem i klientami.  

WiFi Marketing – propozycja dla szczególnie wymagających

Netia dla firm to oferta, która pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów. Obecnie standardem w miejscach publicznych, takich jak restauracje, sklepy czy centra handlowe, jest zapewnienie klientom bezpłatnego dostępu do internetu. To możliwe dzięki usłudze Netia Marketing WiFi! Za pomocą łącza możesz pozyskać dane osób, które skorzystały z udostępnionej przez Ciebie sieci i wykorzystać je jako kanały do informowania o Twojej ofercie i promocjach. Badając zachowania klientów, możesz wprowadzić usprawnienia w organizacji firmy i personalizować kierowane do użytkowników kampanie reklamowe. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, dzięki Netii możesz zwiększyć swoją sprzedaż i lojalność klientów!  

​ Profesjonalne usługi dla firm – zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom!

Netia dla firm oferuje szeroki wachlarz wszelkiego rodzaju usług telekomunikacyjnych dla biznesu. Wybierając rozwiązania szyte na miarę, możesz ograniczyć koszty związane z obsługą IT, a także poprawić efektywność i skuteczność pracowników. Współpracując z Netią, możesz mieć pewność, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z routerem. Zapewniamy pełne wsparcie przy instalacji, konfiguracji i obsłudze urządzenia, a także pomoc techniczną w czasie trwania umowy. Bezpieczeństwo Twoich danych to dla nas priorytet, dlatego wprowadziliśmy szereg rozwiązań zabezpieczających Twoją sieć przed licznymi zagrożeniami. Chcesz prowadzić biznes na wysokim poziomie? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty Netia dla firm! Nasi doświadczeni doradcy chętnie pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Sprawdź też opinie o internecie Netia i przeczytaj więcej o naszej działalności.

Zgłaszanie awarii

Numer telefonu do działu technicznego czynny 365 dni w roku przez całą dobę.

Koszt połączenia zgodny z cennikiem Operatora.